Rezydencja Tatry

Rezydencja Tatry ul. Skibówki 12 i 10A , 34-300 Zakopane

Centrum Zakopanego

1700m.

Piękne widoki

Piękne widoki

Strefa SPA

Strefa SPA

Apartamentów

9 Apartamentów

Apartamenty w Zakopanem znajdujące się w kompleksie Rezydencja Tatry to mieszkania wykończone w wysokim standardzie oraz posiadające niepowtarzalny design. Ponadto przy budowie kompleksu zadbano o materiały najlepszej jakości. Rezydencja Tatry to kompleks dwóch nowoczesnych budynków, nawiązujących stylem do tradycyjnej, góralskiej architektury.  Segmenty mają po trzy kondygnacje oraz garaż podziemny, z którego bezpośrednio windą można dostać się na każde z pięter. 


W segmencie A znajduje się 16 apartamentów, natomiast w segmencie B - 22 apartamenty. Mają one zróżnicowany układ i metraż. W Rezydencji Tatry znajdą Państwo małe, jednopokojowe mieszkania typu studio idealne dla 1-2 osób oraz przestronne trzy-, czteropokojowe apartamenty odpowiednie na urlop dla całej rodziny lub grupy przyjaciół. 


W częściach wspólnych budynków podłogi wyłożone zostały wysokiej klasy polerowanym granitem, poręcze na klatkach schodowych wykonano z litego drewna połączonego z metalowymi elementami wykutymi według indywidualnie zaprojektowanego wzoru, a także zastosowano oświetlenie przypodłogowe, podkreślające kamienne dekory na ścianach. Sufity pokryte zostały drewnem, co nadaje pomieszczeniom przytulności. 


Budynki przypominają ludowe, zakopiańskie rezydencje, grube, drewniane bale, liczne skosy oraz dach pokryty drewnianym gontem. Architekt nie zapomniał przy tym jednak o dodaniu bryle współczesnego pierwiastka dużych okien i licznych przeszkleń, które pozwalają podziwiać majestatyczną panoramę Tatr.   


W trosce o jak najlepszy komfort wypoczynku, dla gości w budynku B udostępniona została strefa relaksu, w skład której wchodzi grota solna z tężnią. Morski mikroklimat oraz czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli odpręża oraz wspomaga leczenie wielu chorób, między innymi astmy oraz zapalenia zatok. Lecznicze działanie soli przyczynia się również do oczyszczania naszej skóry oraz wzmacnia naszą odporność. W strefie relaksu znajdziemy również mini siłownię, która wyposażona została w najwyższej jakości sprzęt, piłkarzyki oraz bilard, który z całą pewnością umili wieczory spędzane w gronie znajomych lub rodziny.  


Strefa położona jest na poziomie -1 i pozostaje do dyspozycji gości całodobowo.  

Rozkład apartamentów w obiekcie: 

Budynek A 

Parter - Rezydencja Tatry 

Budynek B 

Parter - Na Skibówkach, Tatrzański Świt, Pajo, Pajo II,  Himalajski, Sweet Home II, Górale 

I piętro - Podhalański, Szarotka 

II piętro - Chamerion, Alpejski 


 


 


 


 

Najbliższe otoczenie obiektu

Kompleks Rezydencja Tatry zlokalizowany jest ok. 1700 m od Krupówek, w zabytkowej części Zakopanego przy ulicy Kościeliskiej. Dojście do centrum nie zajmie więcej niż 20 minut, natomiast samochodem można tam być już w 2-3 minuty.

Najbliższy duży stok to Polana Szymoszkowa, która jest oddalona od kompleksu o ok. 1700m. Znajduje się tam kąpielisko geotermalne oraz stacja narciarska - raj dla narciarzy, snowboardzistów oraz osób rządnych pięknych widoków na panoramę Tatr. Dostępne są tam dwie koleje linowe ? duża 6-osobowa biegnąca na szczyt Gubałówki, oraz mniejsza biegnąca do połowy stoku. Przy górnej stacji czas mogą spędzić smakosze kuchni regionalnej ( Karczmy Szymoszkowa lub Pająkówka). Przy dolnej stacji, zimowemu szaleństwu mogą oddawać się najmłodsi ? Kids Park Szymoszkowa.

Tylko 10 minut drogi dzieli Rezydencję Tatry od słynnych Krzeptówek ? dzielnicy Zakopanego, w której dominuje piękna ludowa zabudowa oraz znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej, poświęcone przez papieża Jana Pawła II podczas pielgrzymki do Polski w 1997 roku.

Komunikacja, dojazd itp
Około 3 minuty samochodem do Centrum.
Przystanek busów - 200 m.
Szacunkowy koszt dojazdu Taxi do Centrum 15-20 zł.
Najbliższe sklepy
Sklep spożywczy 200 m.
Delikatesy spożywcze 300 m.
Najbliższe restauracje
Pod Strzechą - 350m
Dwór Ślebody - restauracja regionalna 400m
Siuchajsko - restauracja regionalna 850m
Najbliższe stoki
Stacja narciarska Szymoszkowa - 1500m
Wyciąg narciarski Buńdówki - 500m
Butorowy Wierch - 2000m

Apartamenty w obiekcie

Wyśmienity

4 + 2

Apartament Chamerion 1

Apartament Chamerion 1

Od 550 zł

Zakopane

Dwa dni temu
Wyśmienity

2 + 2

Apartament Alpejski

Apartament Alpejski

Od 300 zł

Zakopane

Dwa dni temu
Wyśmienity

2 + 4

Apartament na Skibówkach

Apartament na Skibówkach

Od 250 zł

Zakopane

Dwa dni temu
Wyśmienity

4 + 2

Apartament Pajo II

Apartament Pajo II

Od 300 zł

Zakopane

Dwa dni temu
Wyśmienity

2 + 2

Apartament Pajo I

Apartament Pajo I

Od 250 zł

Zakopane

Dwa dni temu
Wyśmienity

2 + 2

Apartament Sweet Home

Apartament Sweet Home

Od 240 220 zł

Zakopane

Dwa dni temu
Wyśmienity

2 + 2

Apartament Górale

Apartament Górale

Od 240 zł

Zakopane

Dwa dni temu
Wyśmienity

2 + 2

Apartament Podhalański

Apartament Podhalański

Od 270 zł

Zakopane

Dwa dni temu

Pozostałe obiekty