Royal Resort

Royal Resort ul. Goszczyńskiego 28 Zakopane

Royal Resort to nowo powstały kompleks luksusowych apartamentów, mieszczący się na rogu ulicy Sabały i Goszczyńskiego. Rejon ten uznawany jest za jeden z najbardziej prestiżowych w całym Zakopanem, ze względu na swoje atrakcyjne położenie. Do Krupówek (800 metrów) dotrzeć można spacerkiem w kilka minut. W niedalekiej odległości znajduje się również popularna wśród turystów Wielka Krokiew. Budynek otoczony jest mnóstwem terenów zielonych. Mimo zlokalizowania w ścisłym centrum miasta, panuje tu niezwykła cisza i spokój. Z obiektu podziwiać można oczywiście zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Tatr.
 
Na inwestycję składają się dwa osobne budynki. Łącznie mieści się tam około 90 nowoczesnych apartamentów. Niepowtarzalny styl obiektu to jego dodatkowy atut. Dominuje tu szkło, metal i kamień. Nie brak jednak drewnianych wykończeń, charakterystycznych dla Podhala. Same mieszkania wyposażone są w duże okna oraz przeszklone drzwi balkonowe, za sprawą czego, do wnętrz wpada mnóstwo naturalnego światła. Apartamenty zlokalizowane na poddaszach posiadają okna dachowe (przez które można oglądać góry,a  nocą pięknie rozgwieżdżone niebo). Z kolei mieszkania położone na parterze mają dostęp do tarasów i prywatnych ogródków. 
 
Zdecydowanie największą atrakcją obiektu jest innowacyjna strefa SPA. W jej skład wchodzi:
-otwarty basen, o temperaturze 38 stopni Celsjusza, umieszczony na dachu części rekreacyjnej, 
- strefa relaksu,
- sauny.
 
Royal Resort posiada również garaż podziemny, gdzie bezpiecznie będzie można zaparkować samochód. Cały kompleks jest ogrodzony, by chronić bezpieczeństwo i prywatność przebywających w nim gości.
Najbliższe otoczenie obiektu W najbliższym otoczeniu budynku znajdują się wille Zakopiańskie. Krótki spacerek dzieli nas od Wielkiej Krokwi. Do Krupówek jest zaledwie 400 m. W okolicy jest wiele restauracji, karczm oraz sklepów.
Komunikacja, dojazd itp
Szacunkowy koszt dojazdu Taxi do Centrum 10 zł
Najbliższe sklepy
Carrefour Express- 200 m
Biedronka- 300 m

Najbliższe restauracje
Szałas Pod Reglami - 400 m
Kawiarnia i cukiernia u Małgosi- 400 m
Grill Pod Skocznią- 400 m
Najbliższe stoki
Wyciąg narciarski Pod Krokwią- 400 m
Polana Szymoszkowa- 4 km
Nosal- 2 km

Pozostałe obiekty