Apartamenty Małe Żywczańskie

Apartamenty Małe Żywczańskie ul. Małe Żywczańskie 4D, 34-500 Zakopane

Centrum Zakopanego

900 m

Strefa SPA

Strefa SPA

Apartamentów

4 Apartamenty

Małe Żywczańskie to kompleks luksusowych apartamentów położonych w centrum Zakopanego. Mieści się on przy ulicy Małe Żywczańskie, do słynnego deptaku Krupówki dzieli go 15-minutowy spacer (1000m). 
Budownictwo nawiązuje do tradycyjnej, podhalańskiej architektury połączonej z nowoczesnością. Kompleks posiada 20 apartamentów, podzielonych na dwie klatki schodowe. Do mieszkań na parterze przynależą tarasy, a zdecydowana większość lokali na wyższych kondygnacjach posiada balkony.
W obiekcie znajduje się również strefa SPA, w skład której wchodzi sauna sucha oraz jacuzzi (36-40 st.C).  Czynne codziennie w godzinach 8-21.

Zasady korzystania ze strefy SPA:
- każdego dnia udostępniona jest przy wejściu lista zapisów do strefy SPA.  Prosimy o dokonywanie rezerwacji na daną godzinę.

W najbliższym otoczeniu znajduje się zabudowa mieszkalna. Atutem jest szeroka oferta turystyczna w okolicy, między innymi Kamiland - Historia Kamila Stocha (800 m), Muzeum Karola Szymanowskiego ( 800m), Tatrzańskie ZOO (1 km), Myszogród (1 km), Be Happy Museum (1km) a dla szukających spokoju i odpoczynku - park miejski (800 m). Równocześnie, w niewielkiej odległości znajdują się wiele restauracji. Takie położenie na mapie Zakopanego sprawia, że w przyszłości obiekt ten będzie szczególnie atrakcyjny dla turystów.
Najbliższe otoczenie obiektu Apartamenty Małe Żywczańskie położone są w spokojnej okolicy Zakopanego, około 900 m od Krupówek. 
Komunikacja, dojazd itp
Krupówki - 900 m
Dworzec PKS, PKP - 2,3 km
Szacunkowy koszt dojazdu Taxi do Centrum 25 zł
Najbliższe sklepy
Delikatesy u Mietka - 350 m
Biedronka - 850 m
Groszek - 750 m
Cukiernia Samanta - 800 m


Najbliższe restauracje
Czarci Jar - 50 m
Restauracja Javorina - 450 m
Restauracja Rusałka - 150 m
Restauracja Zakopiański Dwór - 500 m

Najbliższe stoki
Wyciąg narciarski Lipki - 1,3 km
Gubałówka - 3 km
Polana Szymoszkowa - 2,5 km
Wielka Krokiew - 1,8 km

Pozostałe obiekty