Apartamenty z garażem podziemnym w Zakopanem i Kościelisku


z

Apartamenty z garażem podziemnym w Zakopanem i Kościelisku


W trakcie letniego lub zimowego odpoczynku czy weekendowego wyjazdu cenisz sobie przede wszystkim spokój? Nie chcesz martwić się o swój dobytek, np. zaparkowany na ulicy samochód? Poniższe propozycje noclegów w Zakopanem i Kościelisku powinny Cię zainteresować. Oferujemy apartamenty z garażem podziemnym, wyposażone także w szereg innych, przydatnych udogodnień. Przejrzyj je wszystkie i już teraz zarezerwuj wybrane miejsce.

Apartament z garażem podziemnym – dlaczego warto zarezerwować w nich nocleg?

Osoby korzystające na co dzień z własnego samochodu, doskonale zdają sobie sprawę z ogromnej ilości zalet pozostawienia go w garażu podziemnym. Plusy takiego rozwiązania dotyczą również parkowania podczas urlopów, krótkich wyjazdów rodzinnych czy weekendów spędzanych w towarzystwie znajomych. Dlatego też, wybierając się do Zakopanego lub Kościeliska, warto zarezerwować nocleg w apartamencie z garażem podziemnym. Dzięki temu:

 • pojazd będzie odpowiednio chroniony przed złodziejami czy wandalami,
 • zawsze masz dostęp do własnego miejsca parkingowego ‒ nie musisz się martwić, że zostanie zajęte przez innego turystę,
 • niestraszne będą Ci warunki atmosferyczne ‒ zapomnij o odśnieżaniu auta przed powrotem z ferii zimowych czy wsiadaniu do rozgrzanego samochodu w upalne dni.
 • Apartamenty z garażem podziemnym w Zakopanem i Kościelisku – pozostałe udogodnienia

  Mamy świadomość, że garaż podziemny to jeden z najważniejszych obiektów dla kierowców przybywających do Zakopanego i Kościeliska. Jednak nie tylko to udogodnienie oferujemy klientom szukającym noclegu na naszej stronie internetowej. Apartamenty, które proponujemy, zostały także wyposażone w wiele innych elementów wpływających na komfort wypoczynku.

  Wśród nich znaleźć można np.:

  • basen, jacuzzi i saunę ‒ idealne do odpoczynku po dniu spędzonym w Tatrach,
  • kominek, na którym zależy głównie parom szukającym romantycznego apartamentu w górach,
  • darmowy Internet, potrzebny zwłaszcza osobom, które podczas pobytu w Kościelisku czy Zakopanem muszą spędzić kilka godzin lub dni, pracując,
  • sprzęty RTV i AGD umożliwiające przygotowywanie posiłków czy umilające wieczory po uprawianiu sportów zimowych lub zdobywaniu szczytów.

  Nocleg w Zakopanem czy Kościelisku?

  Zlokalizowane we wspomnianych miejscowościach apartamenty z garażem podziemnym to idealne miejsca wypadowe na najpopularniejsze szlaki w Tatrach.

  Jeżeli cenisz spokój i podczas wakacji letnich czy zimowych chcesz uniknąć tłumów, wybierz nocleg w Kościelisku. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc tutaj jest Dolina Kościeliska, która każdego turystę zachwyca niepowtarzalnymi dziełami natury. Oczywiście, jeśli zechcesz skorzystać z atrakcji, które oferuje Zakopane, w kilka minut dotrzesz do miasta.

  Na stolicę polskich Tatr stawiają natomiast turyści, którzy poza zdobywaniem szczytów czy białym szaleństwem liczą na dobrą, nocną zabawę oraz zwiedzanie rozmaitych zabytków. W Zakopanem oferuje się noclegi zarówno w centralnej części miasta, przy znanych wszystkim Krupówkach, jak i w dzielnicach nieco od nich oddalonych.

  Wybierz apartament z garażem podziemnym dostosowany do indywidualnych potrzeb

  Aby mieć pewność, że rezerwujesz apartamenty w Zakopanem lub Kościelisku, które zapewnią Ci maksymalną wygodę, skorzystaj ze znajdujących się po lewej stronie filtrów. Poza garażem podziemnym zaznacz inne udogodnienia, w które powinien być wyposażony lokal. Podróżujesz z małymi dziećmi? Wybierz pakiet maluszka gratis. Nie wyobrażasz sobie rozpoczęcia dnia bez intensywnego espresso lub kremowego cappuccino? Niezbędny okaże się ekspres do kawy. Podczas odpoczynku zależy Ci na zapierających dech w piersiach widokach? Postaw na apartament z tarasem lub balkonem, z których będziesz mógł podziwiać zachodzące za górami słońce.

  Pamiętaj, aby noclegi w Zakopanem czy Kościelisku rezerwować z możliwie jak najdłuższym wyprzedzeniem. Liczba atrakcji, którą proponują opisywane miejsca, sprawia, że przyciągają one turystów o każdej porze roku. Jeśli więc zależy Ci na nowoczesnym apartamencie z garażem podziemnym i innymi udogodnieniami, dokonaj rezerwacji już teraz.