Cicha Woda

Cicha Woda ul. Tatary 2a, 34-500 Zakopane

Centrum Zakopanego

1700m.

Piękne widoki

Piękne widoki

Apartamentów

9 Apartamentów

Apartamenty w Zakopanem znajdujące się w kompleksie Cicha Woda zlokalizowane są zaledwie 15 minut spacerkiem od centrum Zakopanego. 
Idealna lokalizacja gwarantuje ciszę, spokój i bliskość centrum, do którego prowadzi mało uczęszczana droga, prowadząca częściowo wzdłuż potoku Cicha Woda. W apartamencie obudzi Państwa szum wspomnianej rzeki, z większości mieszkań widoki na polanę ( z końmi ) , potok oraz ... całe pasmo Tatr!Z okien większości apartamentów Goście mogą podziwiać piękną panoramę Tatr, co jest rzadkością w przypadku budynków w pobliżu centrum.  Podczas dobrej pogody widać większość szczytów Tatr, w tym popularny Giewont oraz ... Kasprowy Wierch ! 

W kompleksie znajdą Państwo apartamenty o zróżnicowanej powierzchni 
(od 40m2 do 56m2) oraz aranżacji wnętrz. Mieszkania są utrzymane w nowoczesnym stylu. Wszystkie Apartamenty posiadają 2 lub 3 sypialnie, salon oraz aneks kuchenny. Wyposażone są we wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria przydatne w czasie Państwa pobytu.

Apartamenty Cicha Woda w Zakopanem polecamy na noclegi zarówno rodzinom, grupie przyjaciół, jak i parom pragnącym spędzić romantyczny urlop w górach. 

W sąsiedztwie obiektu Cicha Woda znajdziemy restauracje oraz sklepy spożywcze.
Najbliższe otoczenie obiektu
Kompleks jest zlokalizowany blisko centrum, w bocznej i mało uczęszczanej uliczce. Do dyspozycji mamy sklepy spożywcze, restauracje, punkty usługowe czy turystyczne. Do większości z nich można dojść piechotą np. deptak Krupówki to spacerek 20-minutowy.
Komunikacja, dojazd itp
Samochód - parking przed budynkie.
Busy do centrum - przystanek 200 metrów.
Taxi - ok. 12-15 złotych.
Szacunkowy koszt dojazdu Taxi do Centrum Nie więcej jak 12-15 złotych
Najbliższe sklepy
Sklepy spożywcze i przemysłowe - ok. 200 metrów.
Deptak Krupówki - ok. 1,5 kilometra.
Najbliższe restauracje Dworek Tatrzański - 300 metrów.
Punkty gastronomiczne 200-500 metrów.
Najbliższe stoki
Kolej linowo-terenowa na Gubałówkę - 1,5 km.
Polana Szymoszkowa - 2 km.
Stacja narciarska Harenda - 2,5 kilometra.

Pozostałe obiekty