Cicha Woda

Cicha Woda ul. Tatary 2a, Zakopane

Centrum Zakopanego

1700m.

Piękne widoki

Piękne widoki

Apartamentów

9 Apartamentów

Apartamenty w Zakopanem znajdujące się w kompleksie Cicha Woda zlokalizowane są zaledwie 15 minut piechotą od centrum Zakopanego. Na słynne Krupówki można dojść malowniczą ścieżką, biegnącą wzdłuż potoku Cicha Woda, który przepływa tuż obok budynku. Obiekt znajduje się w zacisznej okolicy. Z okien większości apartamentów Goście mogą podziwiać piękną panoramę Tatr, co jest rzadkością w przypadku budynków w pobliżu centrum. Za obiektem znajduje się ogród, a nieopodal zielona polana, na której wiosną i latem pasą się konie.
 
W kompleksie znajdą Państwo apartamenty o zróżnicowanej powierzchni ( od 40m2 do 56m2) oraz aranżacji wnętrz. Mieszkania są utrzymane w nowoczesnym stylu. Wszystkie Apartamenty posiadają 2 lub 3 sypialnie, salon oraz aneks kuchenny. Wyposażone są we wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria przydatne w czasie Państwa pobytu.
 
Kompleks Cicha Woda polecamy zarówno rodzinom, grupie przyjaciół, jak i parom pragnącym spędzić romantyczny urlop w górach.
Najbliższe otoczenie obiektu
Kompleks jest zlokalizowany blisko centrum, w bocznej i mało uczęszczanej uliczce. Do dyspozycji mamy sklepy spożywcze, restauracje, punkty usługowe czy turystyczne. Do większości z nich można dojść piechotą np. deptak Krupówki to spacerek 20-minutowy.
Komunikacja, dojazd itp
Samochód - parking przed budynkie.
Busy do centrum - przystanek 200 metrów.
Taxi - ok. 12-15 złotych.
Szacunkowy koszt dojazdu Taxi do Centrum Nie więcej jak 12-15 złotych
Najbliższe sklepy
Sklepy spożywcze i przemysłowe - ok. 200 metrów.
Deptak Krupówki - ok. 1,5 kilometra.
Najbliższe restauracje Dworek Tatrzański - 300 metrów.
Punkty gastronomiczne 200-500 metrów.
Najbliższe stoki
Kolej linowo-terenowa na Gubałówkę - 1,5 km.
Polana Szymoszkowa - 2 km.
Stacja narciarska Harenda - 2,5 kilometra.