Jagiellońska 34

Jagiellońska 34 ul. Jagiellońska 34, 34-500 Zakopane

Centrum Zakopanego

450m.

Piękne widoki

Piękne widoki

Apartamentów

7 Apartamentów

Jagiellońska 34 to luksusowy kompleks apartamentów zlokalizowanych w ścisłym centrum Zakopanego. Jest to jedna z najlepszych lokalizacji, gdyż od głównego deptaku  Krupówek dzieli go tylko 600 m i wszystkie atrakcje zimowej stolicy Polski są na wyciągnięcie ręki. Jest to niewątpliwa atrakcja tego obiektu!


Obiekt zlokalizowany jest w sąsiedztwie Aquaparku. Za obiektem jest przepięknie szumiący potok z zapierającym dech w piersiach widokiem na Tatry. Obiekt jest w idealnej lokalizacji dla lubiących spacery po Zakopanem.


Do dworca PKP/PKS jest tylko 5 minut spacerkiem. W okolicy znajduje się wiele sklepów oraz punktów usługowych. Około 200 m. od obiektu znajduje się również park Równia Krupowa, gdzie często organizowane są wydarzenia kulturalne.  Najbliższy wyciąg narciarski oddalony jest około 200 m. od kompleksu- małe orczyki na Antałówkę. Większe stoki jak Polana Szymoszkowa i Butorowy Wierch położone są w odległości 2 km.


Kolejną cechą, która wyróżnia ten kompleks są piękne wnętrza apartamentów, charakteryzujące się wyszukanym stylem oraz wykończeniem w najwyższym standardzie. W obiekcie znajdują się apartamenty o zróżnicowanym metrażu i układzie: od 43m2 do 63m2. Są zatem idealne zarówno dla pary, jaki i licznej rodziny, czy grupy przyjaciół. Apartamenty posiadają balkony, większość z nich jest z pięknym widokiem na Tatry.


Budynek posiada windę z poziomu garażu podziemnego oraz całodobowy monitoring, zapewniający gościom poczucie bezpieczeństwa. Teren obiektu jest ogrodzony. Wokół budynku znajduje się pięknie utrzymany trawnik.

Najbliższe otoczenie obiektu
Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum Zakopanego, w sąsiedztwie Parku Wodnego.
Do dworca PKP/PKS jest 5 minut spacerkiem; tyle samo na słynny deptak Krupówki. W okolicy znajduje się wiele sklepów oraz punktów usługowych. W letnie dni można poopalać się w odległym o 200 metrów parku Równia Krupowa, gdzie często organizowane są wydarzenia kulturalne. Blisko również na wyciągi (Polana pod Nosalem, kolej na Gubałówkę) lub lokalne mniejsze orczykowe. Znakomita lokalizacja dla lubiących spacery po Zakopanem.
Komunikacja, dojazd itp Samochodem - parking podziemny pod budynkiem oraz naziemny.
Dworzec PKP/PKS - ok. 300 metrów (autobusy i busy we wszystkie rejony Zakopanego i Podhala).
Szacunkowy koszt dojazdu Taxi do Centrum 10 zł
Najbliższe sklepy Sklepy spożywcze i przemysłowe -  80 metrów.
Najbliższe restauracje Restauracja Odskocznia - 80 metrów.
Najbliższe stoki
Małe orczyki na Antałówkę 200 metrów.
Stoki narciarskie przy Nosalu  1 km.
Kolej linowo-terenowa na Gubałówkę 1 km.
Polana Szymoszkowa i Butorowy - 2 km.
Kolejka na Kasprowy Wierch (dla zaawansowanych) - 2 km.

Pozostałe obiekty