Apartamenty Pod Giewontem

Apartamenty Pod Giewontem ul. Do Tadziaków 11, 34-500 Zakopane

Centrum Zakopanego

800m.

Piękne widoki

Piękne widoki

Strefa SPA

Strefa SPA

Apartamentów

8 Apartamentów

Apartamenty pod Giewontem to zespół 35 luksusowych wakacyjnych apartamentów w Zakopanem wykończonych w najwyższym standardzie. Obiekt jest położony centralnie w prestiżowej dzielnicy Zakopanego pomiędzy słynnymi Krupówkami a zespołem skoczni Wielka Krokiew. Budynek został wykonany z najlepszych materiałów. Do wykończenia użyto kamienia, metalu, szkła i drewna. W środku dwie przeszklone windy oraz luksusowa klatka schodowa z dużą ilością drewnianych elementów.

Apartamenty są bardzo dobrze doświetlone, dzięki zastosowaniu dużych, panoramicznych okien i  drzwi. Każdy apartament jest unikalny i wykończony według indywidualnego projektu.Są w pełni wyposażone, dlatego nie trzeba się o nic martwić. Wszystko co niezbędne zastaniemy na miejscu. Każdy posiada balkon z pięknym i wygodnym zestawem wypoczynkowym. Wprost idealnym na długie wiosenne i letnie wieczory. To co łączy każdy z apartamentów to niesamowita dbałość o najdrobniejsze detale. Właściciele zadbali o wszystko, po to by goście czuli się jak w domu, a  tym samym w pełni odpoczęli.  Wspólną cechą, która pierwsza się rzuca w oczy po przejrzeniu zdjęć, to przede wszystkim jadalnie- centrum i serce mieszkania. W praktycznie każdym, goście zastaną oryginalnie udekorowany, najwyższej jakości stół oraz krzesła. W takim miejscu aż chce się przebywać i spożywać wspólne posiłki.  Drugą rzeczą, o której warto wspomnieć są sypialnie. Niesamowicie przytulne. Wielkie łóżka małżeńskie, urocze stoliki nocne, pojemne szafy. Wszystko dokładnie przemyślane. Mimo, że apartamenty nie są bardzo duże (maksymalnie czteroosobowe), to cieszą się niesamowitym zainteresowaniem. Ale nie ma się co dziwić, skoro są tak dopracowane.
Jak widać Apartamenty Pod Giewontem to idealna opcja dla tych, którzy wyjeżdżają do Zakopanego. Obiekt posiada wszystko to, co potrzebne do pełnego spokoju i relaksu. Strefa Spa to nie tylko zewnętrzne jacuzzi o rozmiarach 4x3 m2 , ale i dwie sauny fińskie. Strefa SPA CZYNNA DO GODZINY 22. Należy pamiętać, że mało które apartamenty w centrum posiadają takie udogodnienia. Dlatego też jeśli zdecydujemy się spędzić tam swój urlop, lepiej się pośpieszyć i przeglądnąć ofertę już dziś. Przez to, że jest duże zainteresowanie, to kalendarz bardzo szybko się zapełnia. Ale z pewnością jeśli uda nam się zarezerwować, wyjazd będziemy wspominać naprawdę bardzo długo, a do Apartamentów Pod Giewontem jeszcze nie raz wrócimy.
Teren obiektu jest ogrodzony, do dyspozycji gości oddano również garaż podziemny.

 UKŁAD APARTAMENTÓW 

 BUDYNEK A ( Klatka schodowa A)

 Parter

I piętro - Morskie Oko, Śnieżna Przełęcz, Gerlach, Siwy Wierch, U Świstaka, Śpiący Rycerz

II Piętro/ I poddasze- Kozi Wierch

III Piętro/ II poddasze

 

BUDYNEK B ( klatka schodowa B ). 

 

 Parter - Górski Szlak

I piętro -  Jagnięcy Szczyt 

II Piętro/ I poddasze- Miedziane Turnie, Górski Kamień

III Piętro/ II poddasze - 


 

Najbliższe otoczenie obiektu
Obiekt jest położony centralnie w prestiżowej dzielnicy Zakopanego pomiędzy słynnymi Krupówkami a zespołem skoczni narciarskich Wielka Krokiew. Od Krupówek dzieli Państwa zaledwie 10- minutowy spacer (800m). 
Komunikacja, dojazd itp Przystanek busów 300m
Szacunkowy koszt dojazdu Taxi do Centrum 10
Najbliższe sklepy Sklep spożywczy 250m
Najbliższe restauracje
Karczma Kmiciu 350m
Restauracja Wersal 450m
Restauracje w okolicy Krupówek 600-850m
Najbliższe stoki
Gubałówka 2km
Polana Szymoszkowa 3km
Nosal 3km
Kuźnice 4km
Harenda 5km

Pozostałe obiekty