Akceptujemy bon turystyczny!

Instrukcja

Apartamenty Ski Resort

Apartamenty Ski Resort ul. Środkowa 182 H Białka Tatrzańska

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 28.05.2021 r. zostaje wznowiona działalność Term Bania. 
 
Apartamenty Ski Resort to nowo powstały obiekt posiadający w swojej ofercie aż 44 luksusowe, nowoczesne mieszkania. Kompleks znajduje się w samym centrum malowniczej Białki Tatrzańskiej. Dodatkowo, niepodważanym atutem lokalizacji jest niedaleka odległość od ośrodka narciarskiego - Kotelnica Białczańska oraz Term Bania, czyli popularnych  basenów termalnych. W niedalekiej odległości są również rekomendowane punkty gastronomiczne. Dzięki atrakcyjnemu położeniu, budynek zyskuje niepowtarzalne widoki na panoramę Tatr.  Przykuwający uwagę nowoczesny wygląd, mocno nawiązujące jednak do architektury regionu. Drewniana elewacja oraz kamienne akcenty idealnie współgrają z otoczeniem, a przeszklenia w dachu wyróżniają obiekt na tle konkurencji. 

Oddane do użytku apartamenty są różnej wielkości. Od mniejszych, 26 m2, po całkiem spore, liczące aż 67 m2. Dlatego też, kompleks ten jest idealnym miejscem zarówno dla par jak i większych rodzin. Miejsce równie chętnie odwiedzać będą miłośnicy jazdy na nartach (za sprawą wcześniej wspomnianej, atrakcyjnej lokalizacji).
Apartamenty mieszczące się na parterze, posiadają, prócz tarasów z zestawem wypoczynkowym, prywatne ogródki. Te zlokalizowane na wyższych piętrach mają balkony (jeden lub dwa). Większość z nich jest widokowa, co znaczy, że goście będą mogli podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Tatr.

W obiekcie znajduje się narciarnia. Każde mieszkanie ma przydzielone również miejsce parkingowe na terenie posesji. Istnieje możliwość ładowania samochodu hybrydowego lub elektrycznego.
 
W trosce o bezpieczeństwo gości, kompleks został ogrodzony. Okolica jest spokojna i urokliwa,  z dala od zgiełku ruchliwej drogi. 
 

 
Rozkład apartamentów w obiekcie:

Klatka A:
PARTER- No1, No2, Gold Mountain, Blue Mountain
I PIĘTRO- Green Spring, Silver Stone
II PIĘTRO- 
PODDASZE- Infinity
 
Klatka B:
PARTER- Krokusowy, Anielski Świt, No5, Wood Design
I PIĘTRO- Green Ski Resort
II PIĘTRO- No15, Blue Ski Resort


Najbliższe otoczenie obiektu Apartamenty Ski Resort znajdują się na przeciwko Term Bania oraz Ośrodka Narciarskiego Kotelnica. To niezaprzeczalny atut obiektu. W znacznym stopniu bliskość atrakcji ułatwi śnieżną zabawę na stoku czy wieczorny relaks w  termach. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie bliskość atrakcji turystycznych!
Komunikacja, dojazd itp ścisłe centrum Białki
Najbliższe sklepy Sklep spożywczy ok. 100 m
Najbliższe restauracje Hotel Bania 3 restauracje- 30 m
Najbliższe stoki Ośrodek Narciarski Kotelnica-50 m

Apartamenty w obiekcie

Wyśmienity

2 + 1

Apartament No 5

Apartament No 5

Od 330 249 zł

Zakopane

Dwie godziny temu
Wyśmienity

4 + 2

Apartament No 15

Apartament No 15

Od 400 349 zł

Zakopane

Dwie godziny temu
Wyśmienity

2 + 2

Apartament Infinity

Apartament Infinity

Od 330 zł

Zakopane

Dwie godziny temu

Pozostałe obiekty