Akceptujemy bon turystyczny!

Instrukcja

Szymoszkowa Residence

Szymoszkowa Residence ul. Nędzy-Kubińca 9, 34-511

Centrum Zakopanego

1700 metrów

Piękne widoki

Piękne widoki

Strefa SPA

Strefa SPA

Apartamentów

13 Apartamentów

Apartamenty Szymoszkowa Residence to kompleks znajdujący się na granicy Zakopanego i Kościeliska. Mieści się on przy głównej drodze, w oddaleniu około 100 metrów.W obiekcie jest 30 luksusowo i indywidualnie wyposażonych apartamentów, co gwarantuje możliwość wyboru według wielkości czy estetyki wykończenia wnętrza. Do wyboru mają Państwo zarówno nowoczesne mieszkania jak i przytulne, apartamenty w których nowoczesność spotyka się ze stylem góralskim Podhala. Do dyspozycji gości na terenie obiektu znajduje się strefa Spa, składająca się z : krytego basenu 12 m x 6 m, o głębokości 1,5 m oraz temperaturze 28 stopni Celsjusza. W kompleksie znaleźć można również saunę suchą (fińską), mokrą oraz jacuzzi (36 stopni Celsjusza).  Strefa SPA wyposażona jest, także w szatnię oraz prysznice.  Czynna jest codziennie w godzinach od 17:00 do około 21:00. Mimo, że Szymoszkowa Residence to kompleks trzech osobnych budynków, z każdego z nich dojście do strefy Spa jest równe. Mieści się ona w podziemiach, więc nie trzeba wychodzić na zewnątrz by z niej skorzystać. Teren obiektu jest otoczony, a brama wjazdowa na pilot. Dzięki temu nikt niepożądany nie wejdzie na teren apartamentowca.
 
HARMONOGRAM OTWARCIA CENTRUM REKREACJI SZYMOSZKOWA

 
POZA SEZONEM: 
Czynne codziennie od 17.00 do 21.00
 
W SEZONIE:
24.12.2019 od 9:00 do 13:00
25-30.12.2019 od 15:00 do 21:00
31.12.2019 od 9:00 do 15:00

Samo położenie kompleksu Szymoszkowa Residence gwarantuje ciszę i spokój. A to zdecydowanie sprzyja rekreacji i to o każdej porze roku. Dodatkowo urokliwe położenie zapewnia świetne widoki na panoramę Tatr z masywem Giewontu na czele. Idealna lokalizacja dla wielbicieli śnieżnego szaleństwa, gdyż jeden z najpopularniejszych wyciągów narciarskich ? Polana Szymoszkowa znajduje się jedynie około 500 metrów od apartamentowca. Polana Szymoszkowa to stacja narciarska, której niezaprzeczalnym atutem są przepiękne widoki na Panoramę Tatr. Dla narciarzy i snowboardzistów dostępne są dwie koleje linowe. Duża, sześcioosobowa kolej biegnąca na szczyt Gubałówki to propozycja dla wprawnych w zjeździe oraz żądnych widoków. Przy górnej stacji znajdują się bary i restauracje. Dzięki bliskiemu otoczeniu stoku w okolicy znajduje się kilka karczm góralskich z przepysznym jedzeniem (również typowo lokalnymi przysmakami) oraz sklepy spożywcze. Latem natomiast u podnóża stacji narciarskiej jest otwierane kąpielisko geotermalne. Dla gości tej atrakcji udostępnione są zjeżdżalnie, boisko do siatkówki plażowej, zjeżdżalnia dla dzieci, wypożyczalnia oraz karczma.  


Z apartamentów Szymoszkowa Residence, do Zakopanego idzie się około 15- 20 minut. W pobliżu znajduje się również przystanek dla busów, którym można dojechać do centrum, ale także do Doliny Kościeliskiej czy na Łysą Polanę. To jedna z bardziej atrakcyjniejszych lokalizacji. Dlatego też goście tak chętnie i licznie się na nią decydują.

Rozkład apartamentów w obiekcie:
 
Budynek A
Parter - Warszwiacy i Górale, Parzenica
I piętro - Nova Panorama, Grey
W Chmurach
 
Budynek B
Parter - Sweet Orange, Mokka
 
Budynek C
 
Klatka 1
Parter - Z Aniołem, Cafe Latte
I piętro - Bella Italia, Oliwkowy
II piętro - Z Widokiem

Klatka 2 
Parter - Góralski, Bordeaux
II piętro - 3 Żywioły
 
Najbliższe otoczenie obiektu
W odległości 600 metrów od obiektu znajduje się jeden z lepszych kompleksów narciarskich Zakopanego, Polana Szymoszkowa z kilkoma wyciągami, w tym krzesełkowymi.
Bliska odległość do centrum Zakopanego (ok. 5 minut samochodem) i malownicza lokalizacja z widokami na Tatry gwarantują udany wypoczynek.

Komunikacja, dojazd itp Samochód 5 minut do Centrum.
Bus - przystanek ok. 100 metrów -  2,5 zł.
Taxi ok. 18 zł.
Szacunkowy koszt dojazdu Taxi do Centrum 15-18 zł.
Najbliższe sklepy Sklep spożywczy - ok. 200 metrów.
Najbliższe restauracje Restauracja Zajazd Tatrzański - ok. 100 metrów.
Najbliższe stoki
Najpopularniejsze wyciągi Zakopanego Polana Szymoszkowa i na Butorowy Wierch - 550 metrów piechotą!
Kolej linowo-terenowa na Gubałówkę - 1,5 km.
 

Apartamenty w obiekcie