Szymoszkowa Residence

Szymoszkowa Residence ul. Nędzy-Kubińca 9, 34-511

Centrum Zakopanego

1700 metrów

Piękne widoki

Piękne widoki

Strefa SPA

Strefa SPA

Apartamentów

13 Apartamentów

Apartamenty Szymoszkowa Residence to kompleks znajdujący się na granicy Zakopanego i Kościeliska. Mieści się on przy głównej drodze, w oddaleniu około 100 metrów.W obiekcie jest 30 luksusowo i indywidualnie wyposażonych apartamentów, co gwarantuje możliwość wyboru według wielkości czy estetyki wykończenia wnętrza. Do wyboru mają Państwo zarówno nowoczesne mieszkania jak i przytulne, apartamenty w których nowoczesność spotyka się ze stylem góralskim Podhala. Do dyspozycji gości na terenie obiektu znajduje się strefa Spa, składająca się z : krytego basenu 12 m x 6 m, o głębokości 1,5 m oraz temperaturze 28 stopni Celsjusza. W kompleksie znaleźć można również saunę suchą (fińską), mokrą oraz jacuzzi (36 stopni Celsjusza).  Strefa SPA wyposażona jest, także w szatnię oraz prysznice.  Czynna jest codziennie w godzinach od 17:00 do około 21:00. Mimo, że Szymoszkowa Residence to kompleks trzech osobnych budynków, z każdego z nich dojście do strefy Spa jest równe. Mieści się ona w podziemiach, więc nie trzeba wychodzić na zewnątrz by z niej skorzystać. Teren obiektu jest otoczony, a brama wjazdowa na pilot. Dzięki temu nikt niepożądany nie wejdzie na teren apartamentowca.
 
HARMONOGRAM OTWARCIA CENTRUM REKREACJI SZYMOSZKOWA

Czynne codziennie od 17.00 do 21.00
 

Samo położenie kompleksu Szymoszkowa Residence gwarantuje ciszę i spokój. A to zdecydowanie sprzyja rekreacji i to o każdej porze roku. Dodatkowo urokliwe położenie zapewnia świetne widoki na panoramę Tatr z masywem Giewontu na czele. Idealna lokalizacja dla wielbicieli śnieżnego szaleństwa, gdyż jeden z najpopularniejszych wyciągów narciarskich ? Polana Szymoszkowa znajduje się jedynie około 500 metrów od apartamentowca. Polana Szymoszkowa to stacja narciarska, której niezaprzeczalnym atutem są przepiękne widoki na Panoramę Tatr. Dla narciarzy i snowboardzistów dostępne są dwie koleje linowe. Duża, sześcioosobowa kolej biegnąca na szczyt Gubałówki to propozycja dla wprawnych w zjeździe oraz żądnych widoków. Przy górnej stacji znajdują się bary i restauracje. Dzięki bliskiemu otoczeniu stoku w okolicy znajduje się kilka karczm góralskich z przepysznym jedzeniem (również typowo lokalnymi przysmakami) oraz sklepy spożywcze. Latem natomiast u podnóża stacji narciarskiej jest otwierane kąpielisko geotermalne. Dla gości tej atrakcji udostępnione są zjeżdżalnie, boisko do siatkówki plażowej, zjeżdżalnia dla dzieci, wypożyczalnia oraz karczma.  


Z apartamentów Szymoszkowa Residence, do Zakopanego idzie się około 15- 20 minut. W pobliżu znajduje się również przystanek dla busów, którym można dojechać do centrum, ale także do Doliny Kościeliskiej czy na Łysą Polanę. To jedna z bardziej atrakcyjniejszych lokalizacji. Dlatego też goście tak chętnie i licznie się na nią decydują.

Rozkład apartamentów w obiekcie:
 
Budynek A
Parter - Warszwiacy i Górale, Parzenica
I piętro - Nova Panorama, Grey
W Chmurach
 
Budynek B
Parter - Sweet Orange, Mokka
 
Budynek C
 
Klatka 1
Parter - Z Aniołem, Cafe Latte
I piętro - Bella Italia, Oliwkowy
II piętro - Z Widokiem

Klatka 2 
Parter - Góralski, Bordeaux
II piętro - 3 Żywioły
 
Najbliższe otoczenie obiektu
W odległości 600 metrów od obiektu znajduje się jeden z lepszych kompleksów narciarskich Zakopanego, Polana Szymoszkowa z kilkoma wyciągami, w tym krzesełkowymi.
Bliska odległość do centrum Zakopanego (ok. 5 minut samochodem) i malownicza lokalizacja z widokami na Tatry gwarantują udany wypoczynek.

Komunikacja, dojazd itp Samochód 5 minut do Centrum.
Bus - przystanek ok. 100 metrów -  2,5 zł.
Taxi ok. 18 zł.
Szacunkowy koszt dojazdu Taxi do Centrum 15-18 zł.
Najbliższe sklepy Sklep spożywczy - ok. 200 metrów.
Najbliższe restauracje Restauracja Zajazd Tatrzański - ok. 100 metrów.
Najbliższe stoki
Najpopularniejsze wyciągi Zakopanego Polana Szymoszkowa i na Butorowy Wierch - 550 metrów piechotą!
Kolej linowo-terenowa na Gubałówkę - 1,5 km.
 

Pozostałe obiekty