Apartamenty w Zakopanem i Kościelisku

Apartamenty w Zakopanem i Kościelisku

Zbliżający się sezon zimowy sprawia, że coraz częściej myślimy o wyjeździe w góry, aby odpocząć. Każdy z nas odpoczywa w różny sposób. Jedni wolą spędzać urlop aktywnie, inni lubią poleniuchować w miłym otoczeniu. Proponowane apartamenty, zarówno w Zakopanem, jak i w Kościelisku spełniają wszystkie powyższe warunki.

Apartamenty w Zakopanem

Wśród oferty noclegowej w Zakopanem, warto polecić obiekt Rezydencja Tatry. Kompleks dzieli od Krupówek 1700 metrów, jednak piękne widoki rekompensują odległość. Spacer do centrum to około 20 minut. Budynek został stworzony w nowoczesnym stylu, który nawiązuje do góralskiej architektury. Ciekawym udogodnieniem w budynku jest grota solna z tężnią. Czyste powietrze i morski mikroklimat doskonale wpływają na leczenie zatok czy astmy. Dodatkowymi plusami jest wzmocnienie odporności oraz możliwość odprężenia. W strefie relaksu znajdują się również mini siłownia, wyposażona w wysokiej jakości sprzęt, piłkarzyki oraz bilard. Godnym odnotowania budynkiem jest także Cicha Woda. To tylko 1700 m od Krupówek, czyli jakieś 15 minut spacerkiem. Warto przespacerować się piękną ścieżką, biegnącą wzdłuż potoku Cicha Woda, który przepływa wzdłuż budynku. Cicha lokalizacja z pewnością uprzyjemni pobyt tym osobom, które szukają spokoju podczas wypoczynku. Z wielu apartamentów można obserwować piękne widoki na panoramę Tatr. Zaraz za obiektem umiejscowiony jest urokliwy ogród, zaś nieopodal zielona polana, gdzie wiosną oraz latem można spotkać pasące się konie. Wszystkie mieszkania zostały utrzymane w nowoczesnym stylu, zatem z pewnością każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Apartamenty w Kościelisku

Pierwszym apartamentowcem godnym polecenia w Kościelisku jest obiekt Szymoszkowa Residence. Około 1700 metrów dzieli go od Krupówek. W kompleksie znajdują się nowocześnie urządzone apartamenty, jak również apartamenty urządzone w stylu góralskim. Na terenie obiektu jest także specjalna strefa SPA, w skład której wchodzą kryty basen o wymiarach 12 m x 6 m, sauna sucha, mokra oraz jacuzzi. Strefa codziennie czynna jest w godzinach 15 do 21. Samo położenie budynku gwarantuje spokojny wypoczynek i sprzyja rekreacji. Z obiektu roztaczają się widoki na panoramę Tatr wraz z masywem Giewontu na czele. W pobliżu znajduje się także Polana Szymoszkowa, czyli idealne miejsce na zimowe szaleństwa. Odległość to zaledwie 500 metrów. Z pewnością moc rozrywek w okolicy zadowoli każdego. Kolejną noclegową propozycją jest budynek Butorowy Residence. Nowoczesny budynek oferuje komfortowo urządzone apartamenty. W obiekcie znajdują się dodatkowe udogodnienia jak sauna czy sala fitness. Odległość od Krupówek to około 3 kilometrów, czyli około 10 minut drogi samochodem. Z większości apartamentów można obserwować piękne widoki na Giewont. Jest to także dogodnie usytuowane miejsce dla narciarzy, ponieważ jedynie 800 m dzieli obiekt od Polany Szymoszkowej.

Bogata oferta apartamentów w Zakopanem i w Kościelisku z pewnością sprawi, że łatwo będzie wybrać coś dla siebie. Jedno jest pewne: każda z powyższych lokalizacji może zaoferować piękne widoki na góry. Warto z tego skorzystać!