Home » Bez kategorii » Wnętrze – zwierciadłem osobowości

Wnętrze – zwierciadłem osobowości

Mówi się, że oczy są zwierciadłem naszej duszy. Czy tak jest rzeczywiście, czy jest to jedynie staropolskie powiedzenie – pewności nigdy nie mamy. Można tu „filozofować” i „gdybać”, ale pozostają nam wyłącznie przypuszczenia. By określić czyjś charakter lub intencje dużo łatwiej odnieść się do czegoś „namacalnego”, materii, która istnieje i otacza nas zewsząd. Tak właśnie bywa w przypadku wnętrz własnego domu, pokoju, otoczenia biurowego. To miejsca najbliższe naszemu sercu i tam zazwyczaj panują „porządki”, które są ostatecznie obrazem wewnętrznego „ja”.

Ogromna sofa w apartamencieCo w przypadku, kiedy mamy do czynienia z otoczeniem, które przygotowujemy nie dla siebie lecz dla zupełnie obcej osoby? Czy jest ono odzwierciedleniem naszej estetyki i potrzeb? Z czym spotykamy się np. wśród właścicieli apartamentów, których zamysłem jest zakup wnętrza wyłącznie pod wynajem?

wyposażenie wnętrza

Jak wielu ludzi, tak wiele metod. Niektórzy podchodzą do tematu bardzo minimalistycznie, co nie znaczy nowocześnie – o nie! Uposażają wnętrza w podstawowe sprzęty niekoniecznie pasujące do siebie nawzajem, lub z wyczuciem godnym słonia w składzie porcelany, dobierają kolorystykę na tzw. „oko”, dorzucając jeszcze kilka „durnostojek” i „kurzołapek” by całość wyglądała jak z katalogu meblarskiego. Stety / niestety – współczesny klient już dawno zszedł z drzewa i potrafi doskonale zauważyć brak zaangażowania, który ostatecznie przełoży się na efekty w postaci braku wynajmu. Konkurencja na rynku jest już zbyt mocna by można było pozwolić sobie na półśrodki.

Fioletowy szezlong i mapa Podhala Sypialnia w apartamencieDrewniany stół i krzesła

Są na szczęście właściciele, którzy wkładają serce począwszy od samego zakupu apartamentu, starannie wybierając jego lokalizację w danym budynku, rozważając wszelkie „za” i „przeciw” usytuowania, dopilnowując najdrobniejszych szczegółów i wspierając się na każdym etapie jego wyposażania pomocą profesjonalnych projektantów wnętrz. Ten typ właściciela zamykając za sobą drzwi gotowego apartamentu, zostawia jeszcze czekoladkę na stole, by goście którzy za chwilę pojawią się w środku- czuli się dopieszczeni. 

Apartamenty pod Giewontem

Stylowa kuchnia w apartamencieNadzwyczajna inwestycja – „Apartamenty Pod Giewontem” – wnętrza apartamentów, które Państwo tam zobaczycie cechuje smak, wyczucie i staranność wykończenia. 80% sprzedanych mieszkań i 100% zaangażowanych właścicieli, którzy prześcigają się w dopieszczeniu gości pięknymi projektami wnętrz, praktycznymi pomysłami na urządzenie przestrzeni, podkreśleniem walorów otoczenia. Nie musicie wierzyć mi na słowo, nie ma też potrzeby, żebym opisywała każdy detal z kolejnego – oddanego do użytkowania apartamentu – odsyłam do galerii w której znajdziecie zdjęcia pierwszych, gotowych już wnętrz. Życzę Państwu prawdziwej uczty dla oczu, być może skusi Was także do przyjazdu.

Kuchnia w apartamencie Łazienka Szafka na wino

Comments are closed.