Home » Szymoszkowa residence » Urlop w Zakopanem

Urlop w Zakopanem

Udając się na urlop w Zakopanem ważnym elementem w planowaniu podróży z pewnością jest obiekt noclegowy. Chcemy, aby wybrane miejsce w pełni spełniało nasze oczekiwania, gwarantując komfortowy wypoczynek. Coraz częściej decydujemy się na wyższy standard. Rezygnujemy z licznych pensjonatów oraz hoteli na rzecz luksusowych, w pełni wyposażonych apartamentów. Dzięki dużej bazie apartamentów możemy bez problemów dobrać idealne miejsce dla siebie pod względem estetycznym oraz praktycznym. Wysokiej klasy sprzęty, przytulne wnętrza oraz wyposażenie apartamentów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ogromną popularnością wśród turystów może pochwalić się dostępny w naszej ofercie obiekt Szymoszkowa Residence i to właśnie niemu dzisiaj poświęcimy odrobinę czasu.

Apartamenty w obiekcie Szymoszkowa Residence: Cafe Latte, Nova Panorama, Grey

Apartamenty w obiekcie Szymoszkowa Residence: Cafe Latte, Nova Panorama, Grey

Złożony z trzech budynków kompleks składa się z 30 indywidualnie urządzonych i luksusowych apartamentów. Znajdziemy tu mieszkania zróżnicowane pod względem wielkości oraz charakteru wnętrza. Jest to idealne miejsce na wypad we dwoje lub wakacje w gronie większej rodziny. W ofercie możemy znaleźć apartamenty składające się z salonu oraz sypialni, salonu oraz dwóch sypialni, a także większe nawet dla dziewięciu osób. Pojawiają się apartamenty nowoczesne, ale również takie, które łączą nowoczesność z tradycyjnymi elementami kultury góralskiej. Indywidualne podejście oraz staranność w doborze dodatków sprawiła, że każdy apartament posiada swój wyjątkowy, niepowtarzalny charakter. Ze względu na dbałość o szczegóły oraz zadowolenie odwiedzających turystów w obiekcie Szymoszkowa Residence możemy znaleźć również strefę SPA. Do dyspozycji gości przygotowany został kryty basen, sauna sucha (fińską), mokra oraz jacuzzi (36 stopni Celsjusza).  W strefie dodatkowo znaleźć można szatnię oraz prysznice. Z pewnością to duża zaleta obiektu. Jest to świetna alternatywa spędzania wolnego czasu przy, zdarzających się niespodziewanie niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Basen w obiekcie Szymoszkowa Residence

Basen w obiekcie Szymoszkowa Residence

Basen w obiekcie Szymoszkowa Residence – apartamenty Zakopane

Atrakcyjne położenie obiektu gwarantuje ciszę oraz spokój zapewniające satysfakcję z wypoczynku o każdej porze roku. Dodatkowo urokliwa okolica to również niezapomniane, przepiękne widoki na panoramę Tatr. Zlokalizowanie kompleksu w pobliżu popularnej Polany Szymoszkowej dodatkowo zwiększa jego atrakcyjność pod względem turystycznym. Odnajdzie się tu każdy kto kocha zimowe szaleństwo na nartach. Łatwa dostępność stoku narciarskiego pozwala na pełną satysfakcję z jazdy na nartach, czy snowboardzie. Stok posiada w swojej ofercie jedyną w Polsce Dużą Kolej firmy Doppelmayer z krzesełkami sześcioosobowymi posiadającymi ochronę przed deszczem i śniegiem. Na terenie Polany Szymoszkowej znajduje się także Mała Kolej. Stacja oferuje szkolenia dla najmłodszych. Dzięki temu odnajdzie się tu zarówno wprawiony narciarz jak i osoby zaczynające swoją przygodę ze sportami zimowymi. Okolica urozmaicona jest o różnego rodzaju karczmy oraz bary.

Do centrum Zakopanego oraz słynnego deptaku Krupówki kompleks Szymoszkowa Residence dzieli zaledwie 15-20 minutowy spacer. W pobliżu znajduje się również przystanek dla busów, którym można dojechać do centrum,  do Doliny Kościeliskiej czy na Łysą Polanę. Bardzo łatwo zrozumieć dlaczego obiekt jest tak doceniany przez turystów. Wypełnione po brzegi kalendarze rezerwacyjne mówią same za siebie. Serdecznie zapraszamy do wyboru swojego wymarzonego miejsca na wypoczynek właśnie w kompleksie Szymoszkowa Residence.

Comments are closed.