Home » Rozrywka » Przywitaj Nowy Rok w Zakopanem

Przywitaj Nowy Rok w Zakopanem

Sylwester już niebawem a Ty dalej nie masz planów? Jak co roku zostawiasz, wszystko na ostatnią chwilę licząc, że osoby, z którymi go spędzasz, załatwią wszystko za ciebie?  No tak… Nowy Rok, a raczej imprezy związane z jego nadejściem mogą przyprawić o zawrót głowy. Nie warto jednak, abyś  od razu się poddał i zdał całkowicie na innych. W końcu to też twoja impreza! Jak więc do tego podejść, aby oszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów i skupić się jedynie na dobrej zabawie? Po pierwsze nie zwlekaj- zacznij działać jak najwcześniej. Po drugie dobrze się zorganizuj, a po trzecie zrelaksuj. To ma być przyjemność, a nie przymus. My Ci we wszystkim pomożemy.

 Sztuczne ognie i napis zrobiony zimnymi ogniami "Zakopane"

Gdzie najlepiej się udać?

Nie ma co ukrywać, że Zakopane jest jednym z najpopularniejszych miast odwiedzanych w tym okresie. Tysiące turystów decyduje się przywitać Nowy Rok właśnie tam. Dlaczego? Wszystko za sprawą niespotykanego klimatu i magii. Poczuć to można zresztą na całym Podhalu, nie tylko w centrum. Jednak najwięcej dzieje się właśnie w zimowej stolicy Polski. Co wzbudza największą sensację? Wszystkim dobrze znane koncerty sylwestrowe! Jest to ogromna atrakcja dla mieszkańców i przyjezdnych. Bo skoro tłumy ludzi bawi się co roku u podnóża  Tatr, nie mogło zabraknąć sceny i tam. Zresztą jednej z większych w Polsce. Co więcej, całe wydarzenie jest transmitowane na żywo przez TVP. Sam przyznaj, że to naprawdę ciekawa alternatywa na spędzenie tej jednej z najważniejszych nocy. Nikogo nie dziwi więc fakt, że z każdym rokiem przybywa coraz więcej gości.

Ale spokojnie. Zakopane jest na to odpowiednio przygotowane bowiem lista atrakcji, jaka czeka na Ciebie i twoich towarzyszy wydaje się nie kończyć. To, na co się zdecydujesz to tylko kwestia gustu i preferencji. Zarówno dorośli, jak i dzieci nie będą się nudzić. A to, co możemy podpowiedzieć dla każdej grupy wiekowej i z czego głównie słynie Zakopane to oczywiście stoki narciarskie. W okolicy jest ich naprawdę sporo. Również aquaparki czy termy kuszą swoją korzystną ofertą.  Sylwester to wyjątkowa noc, dlatego obiekty przygotowują się na rabaty i pakiety promocyjne. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i wybrać to, co spodoba ci się najbardziej. W tym miejscu przedstawiamy również stronę Karty Tatrzańskiej, gdzie znajdziesz przejrzystą listę miejsc i punktów wartych odwiedzenia.

Karta Tatrzańska

Dzięki przygotowanej liście miejsc do odwiedzenia nie stracisz ani chwili cennego czasu. Oszczędzisz też sobie i wszystkim zbędnego stresu. Po to jedziemy na urlop, by wypocząć. Dlatego warto poświęcić chwilę wcześniej na opracowanie planu. Gwarantujemy, że wtedy to, czym zaprzątniesz sobie głowę na miejscu to tylko i wyłącznie niesamowita zabawa!

 

Noclegi

No właśnie. Skoro już przy planie jesteśmy, jest jeszcze jedna, bardzo ważna (jak nie najważniejszą) kwestię należy poruszyć. Zastanów się dobrze nad opcją noclegową. W końcu to, gdzie będziesz spał przez najbliższy czas, jest nie mniej istotne. A tu może pojawić się większa zagwozdka. Dlaczego? I w tym wypadku  Zakopane ma niezwykle szeroki wybór. Drewniane domki w stylu górskim, pojedyncze pokoje, zwykłe hotele, ale i luksusowe, nowoczesne apartamenty.

Zdecydować się na coś odpowiedniego może okazać się wyzwaniem. Ale też nie warto od razu panikować. Na spokojnie wszystko da się załatwić. W tej sytuacji także udzielimy paru cennych rad. Mianowicie, jednym z ważniejszych pytań, jakie musisz sobie zadać, jest „Czego oczekuję?”. Jeśli uważasz, że noclegi to tylko miejsca, gdzie spędzisz spokojną noc i nic więcej Ci nie potrzeba, to nie musisz długo szukać. W miarę porządne łóżko i dach nad głową w zupełności wystarczy? Wybierz najtańszą i najwygodniejszą opcję. Dzięki temu oszczędzisz sobie nerwów, a przede wszystkim pieniędzy. Jeśli natomiast miejsce, w którym spędzisz urlop, jest jedną z ważniejszych kwestii, na pewno na jego wybór poświęcisz dużo więcej czasu. Nie chcesz się rozczarować i na miejscu zastać standard zgodny z tym, jaki oferuje właściciel? Zainteresuj się tylko sprawdzonymi ofertami. Takich też nie brakuje. Jest wiele stron, które publikują opinie poprzednich gości. Warto się nimi sugerować.

Możesz też podpytać kogoś z rodziny, czy w ostatnim czasie był w Zakopanem i coś poleca. A może ich znajomi? „Poczta pantoflowa” to zawsze sprawdzony sposób.  Ale jakie miejsca brać pod uwagę… Jeśli stawiasz głównie na komfort, polecamy apartamenty. Całe mieszkanie tylko dla Ciebie i dla twoich bliskich jest gwarancją swobody. Wygodne, pięknie urządzone a przede wszystkim w pełni wyposażone. Często w rewelacyjnych lokalizacjach. Apartamenty stają się coraz bardziej popularne, dlatego też ceny już nie są takie wygórowane. Często w obiektach, w których się znajdują, można dodatkowo skorzystać z wielu udogodnień. Jacuzzi, sauny, sale fitness. Pobyt w takim obiekcie może być sam w sobie atrakcją. Jest wiele stron, gdzie znajdziesz piękne apartamenty w dobrej cenie. Zapraszamy także na:

GóralPoleca

Dobra zabawa  przede wszystkim

Noclegi wybrane? Atrakcje zaplanowane? Nic tylko ruszać w drogę. Domyślamy się, że przy dopinaniu wszystkiego na ostatni guzik, mogło pojawić się parę problemów i trochę nerwów. Na szczęście to już za Tobą. Pozostaje tylko odliczać dni. Zrelaksuj się dzień przed i myśl, że będzie super. I tak już niewiele da się zmienić. Jeśli pojedziesz z odpowiednim nastawieniem, wszystko pójdzie po twojej myśli. Naładujesz baterie i nabierzesz energii na nowy- pracowity, ale przede wszystkim udany rok. Oby przyniósł wiele radości i sukcesów. Życzymy udanej zabawy!

Sylwester w Zakopanem — widok miasta z góry

Comments are closed.