Home » Bez kategorii » Noclegi dla rodziny z dziećmi w Kościelisku

Noclegi dla rodziny z dziećmi w Kościelisku

Rodzice wiedzą jak ważne jest znalezienie obiektu przystosowanego na urlop z dzieckiem. Podróże z rodziną są możliwe przez cały rok, a nie tylko w okresie wakacji. Pogoda jest nieprzewidywalna bez względu na porę roku, a na górskie wędrówki czasem nawet lepsza będzie złota Polska jesień niż upalne lato. Idealnym miejscem dla rodziny z dziećmi będzie przepiękne i bardzo malownicze miejscem jakim są Tatry. Wspaniałym miejscem do zatrzymania się w Tatrach jest Kościelisko.

widok ścieżki w tle domki i góry, piękne zachmurzone niebo w pastelowych kolorach

KOŚCIELISKO- OKOLICA

na pierwszym planie drzewa w tle pasma górskie

Kościelisko jest to podhalańska wieś położona w Rowie Kościeliskim i Podgórzu Gubałowskim, sąsiadująca z Zakopanem. Jest to idealne miejsce do pieszych wędrówek w góry, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Jest to lepsza alternatywa niż zatłoczone Zakopane. Do malowniczej Doliny Kościeliskiej jest przysłowiowy rzut beretem i jest to rewelacyjne miejsce na spacer nawet z małymi dziećmi. Trasę można pokonać nawet z wózkiem.

ZAKWATEROWANIE-POLANA KOŚCIELISKO

obiekt Panorama Kościelisko - zdjęcie domku na którego balkonie stoi kobieta

Apartamenty Panorama Kościelisko to komfortowy i malowniczo położony obiekt na pograniczu Zakopanego i Kościeliska. Dzięki takiej lokalizacji, goście mogą w pełni cieszyć się ciszą i spokojem podczas swojego upragnionego wypoczynku. Z niektórych apartamentów znajdujących się w tym kompleksie, rozciągają się przepiękne widoki na panoramę Tatr. Jest to więc idealne miejsce do wypoczynku na łonie natury. W całym obiekcie Panorama Kościelisko aż 12 apartamentów na wynajem znajduje się w naszej ofercie.

Na terenie posesji, do dyspozycji gości pozostawione są liczne atrakcje, takie jak: całoroczny domek z grillem, plac zabaw dla dzieci, bilard, piłkarzyki czy też mini-siłownia. Dużym zainteresowaniem cieszy się również sauna.atrakcje w obiekcie Panorama Kościelisko, siłownia, plac zabaw, sauna, grill

Obiekt Panorama Kościelisko często wybierany jest głównie przez rodziny z dziećmi. Przede wszystkim ze względu na sporą przestrzeń do zabawy na świeżym powietrzu (ale nie tylko) oraz brak ruchliwych ulic. Wizytówką miejsca są duże tarasy z zestawem wypoczynkowym i widokami zapierającymi dech w piersiach. Szczególnie doceniane w ciepłe, letnie poranki i wieczory.
Apartamenty Panorama Kościelisko to doskonałe miejsce na noclegi w Kościelisku dla rodziny z dziećmi, grupy znajomych czy po prostu pary, żeby spędzić miły weekend w otoczeniu gór i są lepszą alternatywą dla rodzin z dziećmi niż kwater prywatnych.

Apartamenty Panorama Kościelisko:

Panorama Kościelisko

DOLINA KOŚCIELISKO

Dolinę Kościeliska można zwiedzać z wózkiem.
Dolina ma około 9 km długości, a jej dnem płynie Kościeliski Potok. Ten urokliwy wąwóz skalny, który bez wątpienia warto odwiedzić z dziećmi.
Kiedyś była wydobywana tu srebro i miedź, dziś cieszy oczy piękną przyrodą.
To niezwykłe miejsce stało się inspiracją dla wielu pisarzy – takich, jak Stefan Żeromski czy Kazimierz Przerwa – Tetmajer.
Dolina rozciąga się na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Jeśli ktoś nie lubi wędrować pieszo, może podróżować dorożką.

zdjęcia widoków w dolinie kościelisko

Comments are closed.