Home » Apartamenty pod Giewontem » Karta Tatrzańska – program Rabatowy na Podhalu, dostępny w naszych apartamentach

Karta Tatrzańska – program Rabatowy na Podhalu, dostępny w naszych apartamentach

Wybierając apartamenty na naszej stronie rezerwacyjnej www.goralpoleca.pl z pewnością zauważyliście informację, że rezerwując jeden z apartamentów otrzymacie również Kartę Tatrzańską na okres całego pobytu. Co to takiego i co dzięki niej możecie zyskać? O tym wszystkim w dzisiejszym wpisie.

Odkryj zalety karty tatrzańskiej!

Logo Karty TatrzańskiejKarta Tatrzańska to partnerski system rabatowy cieszący się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów, nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Jest to karta, którą otrzymacie w dniu przyjazdu do wybranego obiektu, która upoważnia do otrzymywania rabatów w wielu atrakcjach turystycznych zlokalizowanych w różnych miejscach na terenie całego Podhala. Co należy zrobić, aby stać się jej właścicielem? Kartę można otrzymać wyłącznie w obiekcie noclegowym uczestniczącym w programie Karty Tatrzańskiej. W programie biorą udział pensjonaty, hotele, wille, apartamenty, pokoje gościnne oraz kwatery prywatne rozmieszczone we wszystkich większych miastach i wsiach na Podhalu. Dlatego też Kartę możecie otrzymać nie tylko w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, czy Białym Dunajcu, ale również w Bańskiej Niżnej, Gliczarowie, Dzianiszu, Poroninie, Murzasichlu, Szaflarach oraz wielu, wielu innych. Pełna oferta obiektów noclegowych dostępna jest na stronie www.kartatatrzanska.pl/obiekty-noclegowe.

Do systemu włączone zostały największe atrakcje Podhala, między innymi termy i Aquaparki, wyciągi narciarskie, wypożyczalnie sprzętów sportów zimowych, kina, szereg góralskich restauracji i karczm oraz wiele innych. To właśnie tutaj po okazaniu Karty otrzymacie zniżkę w zależności od konkretnych atrakcji.

Letnia edycja Karty Tatrzańskiej

Niedawno ruszyła Letnia Edycja Karty Tatrzańskiej, w której przewidziane zostały rabaty w wakacyjnych atrakcjach. Dlatego też, jeśli wybierzecie Podhale na miejsce swojego letniego wypoczynku, to z pewnością nie będziecie żałować tej decyzji. Podhale jest przepełnione atrakcjami również latem! A co jeśli korzystając z tych atrakcji, dzięki karcie możecie cieszyć się nie tylko Wy, ale również wasze portfele? Brzmi całkiem dobrze, prawda?

Plakat Karty Tatrzańskiej z hasłem "Turysto, łap zniżki!"

Rabaty z Kartą Tatrzańską

Jeśli już zarezerwowaliście pobyt w jednym z obiektów noclegowych i w końcu staliście się posiadaczami Karty Tatrzańskiej, to nie marnujcie czasu i śmiało ruszajcie po rabaty! W zależności od atrakcji może to być niższa cena, dodatkowy czas lub dodatkowe wejście do danej strefy. Gdzie możecie liczyć na przyjemne z pożytecznym? W związku z tym, że trwają już wakacje to z pewnością z ogromną chęcią wybierzecie się całą rodziną na baseny termalne! Rabaty czekają na Was w Aquaparku Zakopane, Termy Bania, Termy Szaflary, Gorący Potok oraz Chochołowskie Termy. Ale wakacje to przecież nie tylko baseny. Zostały przygotowane również atrakcje dla najmłodszych. Na ciekawe rabaty możecie liczyć m.in. w parkach linowych w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej,  Murzasichlu, w wypożyczalniach rowerów, szkole quadów, kręgielniach, na polu golfowym Tatr Mini Golf oraz podczas spływu kajakiem przez Dunajec. A dla osób o mocnych nerwach polecamy szczególnie skoki na bungee oraz jazdę na monsterrollerach na stokach Kotelnicy Białczańskiej.

Karczmy i rsetauracje

Po dniu pełnym wrażeń, odkryć i zabawy, dla spragnionych polecamy karczmy i restauracje, również przy  Krupówkach z prawdziwie góralską kuchnią! Oczywiście tutaj również możecie liczyć na rabaty. W Karcmie Po Zbóju, Staro Izbie, Karcmie Zapiecek, Gazdowo Kuźnia i Stek Chałupa możecie liczyć na aż 15% zniżki.  To największe karczmy regionalne na Krupówkach. Utrzymane zostały w całkowicie góralskim stylu, a stylowe kominki wraz z dekoracjami regionalnymi tworzą prawdziwie góralską atmosferę, tym samym wzbudzając ciepły, domowy klimat.

Serdecznie zapraszamy do rezerwowania pobytów w naszych apartamentach, znajdujących się na stronie www.goralpoleca.pl. Zarezerwuj nocleg w kompleksie, który Cię najbardziej interesuje i ciesz się przysługującymi Ci rabatami! Zachęcamy również do odwiedzania strony www.kartatatrzanska.pl oraz do polubienia fanpage’a Karty na Facebook ’u , tak abyście mogli być na bieżąco z najświeższymi informacjami odnośnie przysługujących Wam zniżek podczas wizyty na Podhalu. Życzymy miłej i udanej zabawy!

Serdecznie zapraszamy do rezerwowania pobytów w naszych apartamentach w Zakopanem.

Comments are closed.