Home » Bez kategorii » Ferie – zimowe szaleństwo trwa!

Ferie – zimowe szaleństwo trwa!

Jesteśmy w połowie ferii i co? I znów sukces!

Jeszcze w listopadzie dało się słyszeć: „co to za zima bez śniegu?”,
„znowu chlapa i błoto”, „fajną mamy jesień tej zimy” itd.. Fakt – klimat z roku na rok ulega ociepleniu. Lato coraz bardziej nam dokucza nie boskimi upałami, zimy stają się łagodne i przypominają przedłużenie jesieni. Przechodzimy Narciarze na wyciągu orczykowymz czterech dość charakterystycznych pór roku w dwie i nie ma co się dziwić, że nasze organizmy z trudnością adaptują się do takiego stanu rzeczy. W lecie szukamy schronienia w klimatyzowanych wnętrzach przeskakując z samochodu do budynków, zimą walczymy z przewlekłymi przeziębieniami, bo jak mawiają nasze babcie „nie ma mrozu, który wybił by wszystkie bakterie”. Taki stan rzeczy wpływa również na wiele innych „gałęzi” naszego życia, m.in. warunkuje wybór miejsc w których spędzamy urlop.

Ferie zimowe

Tegoroczne ferie Narciarze na stokuzimowe rozplanowane zostały pomiędzy 18 stycznia, a 28 lutego. Pierwsi na ferie wyjechali mieszkańcy województw: kujawsko – pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, świetokrzyskiego i małopolskiego. Na drugim turnusie przebywają właśnie województwa: Mazowieckie, Zachodniopomorskie, Dolnośląskie, Opolskie i międzyczasie dołączyły Warmińsko- Mazurskie oraz Podlaskie. Zimowe urlopy jeszcze przed mieszkańcami z lubelszczyzny, podkarpacia, śląskiego, łódzkiego i pomorskiego.

Pogoda w Zakopanem

Pogoda w Zakopanem sprzyja – lekki mróz, przelotne opady śniegu stwarzają warunki do „spacerowego” relaksu i „narciarskiego” szaleństwa.

Pomimo powszechnie panującego malkontenctwa – Polacy wciąż wybMali narciarze z instruktorami uczą się jeździćierają zimowy wypoczynek w rodzimych górach, co doskonale widać po statystykach na naszym portalu rezerwacyjnym. Wynajem apartamentów w Zakopanem i okolicach, od kilku tygodni nie spada poniżej 98% i ta tendencja utrzyma się do końca okresu urlopowego! Brawo!

Jeśli ktoś z Państwa nie wybrałWidok na Zakopane z lotu ptaka, zima dla siebie jeszcze miejsca na zimowy wypoczynek – zapraszamy na portal Ferie Zakopane, być może znajdziecie jeszcze pojedyncze apartamenty. A już dziś polecam zastanowić się nad wcześniejszym zaplanowaniem przyszłorocznych ferii, zanim zrobią to inni!

Comments are closed.