Home » Apartamenty » Drugie wydanie Tatra Premium Magazine dostępne w naszych apartamentach!

Drugie wydanie Tatra Premium Magazine dostępne w naszych apartamentach!

Wydanie drugiego numeru magazynu Tatra Premium przypadło akurat na jeden z piękniejszych okresów w roku. Grudzień jest wyjątkowym miesiącem, tak samo jak wyjątkowa jest zima w górach. Święta, Sylwester, Nowy Rok, a w końcu ferie sprzyjają szaleństwom na nartach lub snowboardzie. Dlatego też, do Zakopanego o tej porze roku przybywają tłumy turystów, chcących jak najlepiej wykorzystać ten czas. Nasz magazyn pomoże w pełni się przygotować na wypoczynek i poznać najciekawsze zakątki Podhala.

Z racji, że numer został wydany w okresie Bożego Narodzenia, w środku czekają liczne inspiracje związane z górskimi tradycjami, kuchnią czy kulturą Podhala. Dla tych, którzy najchętniej poddają się ekstremalnym rozrywką, a adrenalina to ich drugie imię, prezentujemy nadal mało znane, ale bardzo ciekawe sporty, np. snow polo czy jazda na rowerze fatbike. Pozostają w tym temacie, nie zabrakło artykułu o historii Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. To może być naprawdę wciągająca lektura, zważywszy na to, iż ratownicy tak ofiarnie dbają o bezpieczeństwo wszystkich śmiałków.

Kamil Stoch

Kamil Stoch

Kamil Stoch

To również idealna okazja do poznania bliżej sylwetek znanych osobistości, m.in. Kamila Stocha. Tylko u nas i tylko w tym numerze wywiad z najbardziej rozpoznawalnym skoczkiem. Nie zabrakło również rozmów z innymi, równie wybitnymi Ludźmi Gór. Robert Sługocki czy Mirosław Łabunowicz zagościli na łamach magazynu. Dla tych, których humor nie opuszcza, mamy specjalne strony poświęcone rozrywce. To tekst „Pół żartem, pół serio” potrafi już z samego rana wprowadzić w dobry nastrój.

Izabella Frączyk

Bardzo ciekawy temat porusza Izabella Frączyk. Mianowicie opowiada ona o pracy pisarza. Jak wielka to pasja i ile wymaga poświęcenia.

Kultura

Nie zabrakło też stron, dla tych, którzy interesują się kulturą. To niepowtarzalna okazja by poznać narodowe góralskie stroje, przyjrzeć się bliżej twórczości zakopiańskich artystów, m.in. Witkiewicza, Hasiora czy Malczewskiego. Opis muzeum tatrzańskiego, które przedstawia wystawy i ekspozycję prezentujące urzekającą przyrodę i przejmującą historię tego regionu.

 

Podhalańska zima

Góry pokryte śniegiem, na pierwszym planie Morskie Oko

Podhalańska zima w obiektywie Adama Brzozy

 

Sporo stron powstało z myślą o turystach i gościach naszego Podhala. Znaleźć tu można wyjątkowe miejsca, warte obejrzenia. Restauracje, hotele, termy, centra rozrywki i kultury… to tylko nieliczne atrakcje jakie proponujemy. Jesteśmy przekonani, że można tam świetnie wypocząć, ale i zadbać o formę czy urodę. Przeglądając kolorowe pismo, nie sposób przegapić zdjęć restauracji prezentujących swoje popisowe dania. Aż się człowiek robi głodny od samego patrzenia. Wybór jest dość spory, dlatego nawet najbardziej wymagający koneser znajdzie coś dla siebie.

Czasem ciężko jest jednak uwierzyć na słowo, dlatego też wszystkich miłośników Podhala serdecznie zachęcamy do lektury. Jesteśmy niemal przekonani, że Tatra Premium Magazine umili czas, dostarczy pozytywnych wrażeń, niezbędnych informacji i stanie się przewodnikiem po górskiej przygodzie.

Magazyn

Okładka magazynu Tatra Premium Magazine

Tatra Premium Magazine

Egzemplarz magazynu jest bezpłatny, a otrzymać go można chociażby właśnie w naszych apartamentach. Nie tylko w Zakopanem i okolicach, ale również w innych zakątkach kraju. Tam także cieszy się dużą popularnością.

Wersja online magazynu

Wersję online magazynu można również zobaczyć na stronie: www.tatramagazine.pl/archiwum

Ale nie trzeba wierzyć nam na słowo, warto samemu sprawdzić co oferujemy i cieszyć się z aktywnego wypoczynku. Tego właśnie wszystkim życzymy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.