Home » Jagiellońska 34 » 8 marca – Dzień Kobiet!

8 marca – Dzień Kobiet!

Kobieta siedzi przy stole

Panowie! Pełna mobilizacja! Nadchodzi dzień próby, sprawdzianu, czy jak wolicie – celebracji jednego z ważniejszych dni w roku! 8 marca – Dzień Kobiet. W pierwotnym założeniu miał on służyć utrwaleniu idei równości. W Polsce kojarzymy – „my” tzn. ciut starsza młodzież – go nadal z ideologią PRL i czerwonym goździkiem, a faktem jest że wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie w 1908 r. kobiety pracujące w jednej z fabryk zorganizowały strajk by wywalczyć godne warunki pracy i prawo wyborcze. Od tamtej pory nastąpiło wiele zmian, które wyrównały role społeczne kobiet i mężczyzn.

Wracając do sedna – nie dajcie się zwieść słodkim zapewnieniom waszej połówki, że to „komunistyczne święto”, „mamy równouprawnienie – więc po co robić wokół tego szum”, „świętuję wyłącznie imieniny” – niech takie komentarze nie uśpią Waszej czujności, w przeciwnym razie będzie – kolokwialnie mówiąc – „FOCH!”.

Mężczyzna w koszuli otwierający prezent Przydałby się oczywiście przysłowiowy kwiatek – to wymagane minimum i będzie idealnie jeśli wykażecie się podstawową wiedzą na temat gustów ukochanej – obdarowując ją tym właściwym gatunkiem roślinki. W tym roku 8 marca wypada we wtorek więc do zagospodarowania zostaje raczej kinowy wieczór lub romantyczna kolacja, ewentualnie wczesne godziny poranne. Jeśli o 6:30 przyniesiecie np. śniadanie
do łóżka, miły dzień – gwarantowany!

Bon Podarunkowy

Para siedzi przy kaflowym kominku

Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zaproponowała wręczenia jako prezent bonu podarunkowego na weekendowy wypad do Zakopanego. Jeśli się spisałeś – zabierze Ciebie, jeśli zaprosi na wyjazd przyjaciółkę – zastanów się co przeskrobałeś. Przy czym dla Pań lubiących znajdować się zawsze w centrum czy to uwagi , czy też miasta proponuję wybrać jeden spośród apartamentów przy Sienkiewicza 12 lub Jagiellońska 34 oraz zupełną nowość – Apartamenty Pod Giewontem! Dla tych o spokojnym usposobieniu polecam zaciszne apartamenty Panoramy Kościelisko, Szymoszkowa Residence lub Butorowy Residence.

Także Panowie – prężyć nie tylko mięśnie, portfele ale też mózg!

One Response so far.

  1. Jako kobieta mogę sobie tylko wyobrażać jaki to jest stresujący dzień dla mężczyzn. 😮 Ja tam wybredna nie jestem. Kwiatek w zupełności mi starcza. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.