Home » Apartamenty » Polana Szymoszkowa – nowy obiekt w naszej ofercie

Polana Szymoszkowa – nowy obiekt w naszej ofercie

Zimowa stolica Polski, którą jest Zakopane może się pochwalić najwyższej klasy wyciągami narciarskimi, zapierającymi dech w piersiach widokami, a przy tym bogatą infrastrukturą. Jednym z najbardziej popularnych, cieszących się ogromną popularnością turystów punktem jest Polana Szymoszkowa. To urokliwe miejsce oferuje wiele atrakcji zarówno z sezonie letnim, jak i zimowym.

Zima w Tatrach

Zima w Tatrach

Zimą na Polanie Szymoszkowej znajdziemy stację narciarską, która bez dwóch zdań szczycić się może pięknymi widokami na góry. W swojej ofercie posiada jedyną w Polsce Dużą Kolej firmy Doppelmayer z krzesełkami sześcioosobowymi posiadającymi ochronę przed deszczem i śniegiem. Na terenie Polany Szymoszkowej znajduje się także Mała Kolej zaprojektowana przez polskiego inżyniera Jana Kuńczyńskiego założyciela firmy Lift Engineering (Yan Lifts). Stacja oferuje szkolenia dla najmłodszych. Kids Park Szymoszkowa zachęca do nauki jazdy na nartach oraz snowboardzie poprzez zabawę, a dzięki wykwalifikowanej kadrze nauka przyniesie oczekiwane rezultaty. Na terenie stacji narciarskiej znajduje się również wypożyczalnia oraz naprawa sprzętu narciarskiego. Okolica urozmaicona jest o różnego rodzaju karczmy oraz bary.

Polana Szymoszkowa – kąpielisko

Polana Szymoszkowa - kąpielisko

Polana Szymoszkowa – kąpielisko

Latem zaś Polana Szymoszkowa udostępnia kąpielisko z wodami geotermalnymi! Wody tego typy cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród wielu Polaków już od wielu lat. Dzieje się tak ze względu na ich różnego rodzaju działania lecznicze, zarówno ogólne jak i profilaktyczne. Wody kąpieliska na Polanie Szymoszkowej pochodzą z odwiertu geotermalnego „Szymoszkowa GT1” i utrzymują temperaturę 30 stopni. Dla gości kompleksu przygotowane zostały liczne zjeżdżalnie dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnie leżaków oraz karczmy i restauracje, gdzie po intensywnym dniu możemy się zregenerować  i odpocząć. Tutaj nie możemy narzekać na brak wrażeń.

Polana Szymoszkowa Ski Resort

W dzisiejszym artykule mamy ogromną przyjemność zaprezentować Wam nowy obiekt, który już wkrótce pojawi się w naszej ofercie – Polana Szymoszkowa Ski Resort. Niewielka odległość od wspomnianego wcześniej, słynnego w całej Polsce stoku narciarskiego Polana Szymoszkowa oraz kąpieliska geotermalnego w znacznym stopniu umili zaplanowany urlop. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfortowy, aktywny i w pełni satysfakcjonujący wypoczynek w towarzystwie niezapomnianych widoków na góry. Bogata infrastruktura oraz szczególna dbałość o turystów gwarantuje udane wakacje oraz pełne zadowolenie z wypoczynku.

Polana Szymoszkowa Ski Resort to kompleks trzech luksusowych apartamentowców położony naprzeciw Polany Szymoszkowej. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji budynku zyskujemy niepowtarzalne widoki na panoramę Tatr. Sam obiekt utrzymany jest w nowoczesnym stylu z użyciem elementów architektury regionalnej. Do jego budowy wykorzystano najlepszej klasy materiały. Dzięki licznym elementom drewnianym budynek w idealny sposób komponują się z otoczeniem, podkreślając charakter Podhala.

Polana Szymoszkowa Apartamenty

Wnętrza apartamentów PoWnętrza apartamentów Polana Szymoszkowalana Szymoszkowa

Wnętrza apartamentów Polana Szymoszkowa

Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy apartamenty o najwyższym standardzie. Wysokiej klasy sprzęty zapewnią komfortowy wypoczynek, a niepowtarzalne oraz przytulne wnętrza umilą każdą spędzoną w apartamencie chwilę. Przemyślane elementy dekoracyjne, nawiązujące do kultury regionu dodają wnętrzom wyjątkowego, unikalnego charakteru. Dzięki dopracowanym detalom każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Systematycznie wzrastające zainteresowanie obiektem mówi samo za siebie. Dlatego serdecznie zapraszamy na stronę naszego obiektu: http://www.polanaszymoszkowa.pl/, aby na bieżąco śledzić postępy kompleksu i nie przegapić premiery tego  wyjątkowego kompleksu, która odbędzie się już wczesną jesienią!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.