Krupówki Noclegi

dodano: 2017-05-15

Zakopane to jedno z nielicznych miejsc w Polsce, które tętni życiem przez cały rok. Jedną z największych atrakcji Zakopanego są Krupówki, gdzie co roku przyjeżdżają miliony turystów. Jest to główna, reprezentacyjna ulica miasta, która znana jest nie tylko Polakom, ale również turystom z zagranicy. Przy Krupówkach zlokalizowane są najbardziej popularne puby, bary, kluby, hotele czy karczmy góralskie. Spacerując deptakiem można spotkać wielu grajków, przebierańców, w tym również sławnego misia, którzy zawsze są chętni na wspólne zdjęcia z turystami. Nie zapominajmy również o regionalnych wyrobach kulinarnych, dostępnych w wielu dorożkach i starych wozach, gdzie możemy nabyć prawdziwe oscypki. Ucieleśnieniem udanego wypoczynku w górach jest zakup pamiątek dla najbliższych i rodziny. Wzdłuż całej ulicy rozciąga się kilkadziesiąt stoisk z pamiątkami z Zakopanego. Kupić można prawdziwe korale, chusty, kapelusze, figurki owieczek i tysiące drewnianych pamiątek.

Najstarsza z ulic Zakopanego cieszy się uznaniem wśród odwiedzających, jak i mieszkańców nie tylko wyłącznie z powodu rozwiniętej turystyki, ale również dzięki bogatej historii i wyjątkowej architektury.

Wybierając się do Zakopanego należy zadbać nie tylko o odpowiednie dla nas atrakcje ale również o sprawdzone miejsce noclegowe. Oferta apartamentów w centrum Zakopanego jest bez wątpienia dosyć szeroka. Prywatne apartamenty to idealne rozwiązanie dla osób, które zamiast hotelowego klimatu, wolą ciche, przytulne i wygodne mieszkania. Największym zainteresowaniem wśród turystów cieszą się z pewnością noclegi w centrum miasta, czyli noclegi przy Krupówkach, gdzie skupia się całodobowe życie Zakopanego.

Noclegi Krupówki to idealne rozwiązanie dla osób, chcących przebywać w centrum miasta, a jednocześnie być w bliskiej odległości od wyjścia na szlaki, a także innych ważnych punktów na mapie Zakopanego. My ze swojej strony polecamy Państwu nocleg na Krupówkach w luksusowych apartamentach, które zachwycają zawsze gości swoim niezwykłym klimatem oraz możliwością odpoczynku w ciszy i spokoju, z dala od dużych, hałaśliwych hoteli. Szczególnie polecamy apartamenty w obiekcie Sienkiewicza 12. Kompleks ten zlokalizowany jest w samym centrum miasta, a od słynnych Krupówek dzieli go zaledwie odległość 500 metrów. Położenie w sercu miasta nie dyskwalifikuje go jednak z możliwości spokojnego wypoczynku w ciszy, z uwagi na znajdujący się w sąsiedztwie park przy Równi Krupowej.

Kolejnym obiektem jaki polecamy jest Jagiellońska 34, który położony jest tuż obok Aquaparku Zakopane. Jeśli więc marzy Wam się nocleg obok Krupówek to nie ma lepszej lokalizacji od tej. Do dworca PKP oraz PKS jest zaledwie 5 minut spacerkiem, tyle samo co na słynny deptak Krupówki. Położenie budynku to również idealne miejsce na zimowe szaleństwa. W pobliżu znajdują się wyciągi – Polana pod Nosalem, kolej na Gubałówkę, czy też lokalne mniejsze orczykowe. Zadowoleni będą również osoby lubiące spacery po Zakopanem.