Apartamenty w górach

dodano: 2017-05-05

Góry to od lat najczęściej wybierany przez turystów kierunek na spędzenie swojego udanego odpoczynku oraz wakacji. To co roku przyciąga tutaj miliony turystów, to czyste powietrze, bliskość dzikiej natury, piękne widoki, a także wspaniała atmosfera. Ludzie nigdzie nie są tak życzliwi, jak właśnie w górach. Wyjazd w góry sprawdzi się idealnie na krótki wypad z przyjaciółmi, jak i na dłuższe rodzinne wakacje.

Góry to miejsce, które pozwoli ci odpocząć z dala od zgiełku i hałasu, a kontakt z dziką naturą napawa cię niezmierzonymi pokładami dobrej energii. W tym miejscu możesz naładować swoje baterie do pełna. Zajęcie znajdą tu dla siebie wszyscy, zarówno osoby aktywne, uprawiające sporty zimowe i letnie, rodziny z dziećmi jak i goście poszukujący prawdziwego relaksu i wypoczynku.

Zniewalające piękno Tatr wraz z występującą tutaj fauną i florą jest chronione przez Tatrzański Park Narodowy, gdzie spotkać możemy jelenie, kozice i oczywiście niedźwiedzie.

Co roku na górskich szlakach można spotkać miliony turystów, nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Po Polskiej stronie Tatr, czeka na nas nie lada liczba atrakcji oraz górskich wycieczek. Najczęściej odwiedzanymi w Tatrach jest oczywiście: Morskie Oko, Giewont, Kasprowy Wierch, Dolina Chochołowska, Dolina Pięciu Stawów, Dolina Kościeliska, Kościelec, Przełęcz Krzyżne, Wołowiec, czy Dolina Gąsienicowa.

Ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu, bądź niezapomnianego spaceru są tatrzańskie doliny, które niejednego zachwycą swoim niezmierzonym urokiem. Szczególnie uwielbianymi przez turystów jest: Dolina Rybiego Potoku, Dolina Kościeliska, Dolina Roztoki, czy Dolina Chochołowska, do której w kwietniu każdego roku wędrują setki turystów, by nacieszyć oczy prawdziwym morzem fioletowych krokusów.

W Zakopanem istnieje bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa z uwagi na wielość atrakcji w tym regionie. Jeśli nie do końca jesteście przekonani do hotelowych pokoi i zdecydowanie wolicie coś bardziej ustronnego, gdzie będziecie mogli odpocząć w spokoju i ciszy, z dala od gwaru pozostałych turystów, to idealnym rozwiązaniem wydają się być prywatne apartamenty w górach. W swojej ofercie posiadamy wiele apartamentów, w różnych częściach Zakopanego, jak i w Kościelisku. Jeśli chcecie wybrać się do Doliny Chochołowskiej lub Doliny Kościeliskiej to szczególnie polecamy obiekt Panorama Kościelisko położony na Rysulówce w Kościelisku, który położony jest zaledwie 2 kilometry od obydwu Dolin. W pobliżu obiektu znajdują się szlaki górskie: zielony szlak do schroniska w Dolinie Chochołowskiej oraz szlako do schroniska na Hali Ornak w Dolinie Kościeliskiej, a także zielony szlak na Gubałówkę.

Jak widzicie apartamenty w górach to idealne miejsce wypadowe na szlaki górskie. Jeśli zależy Wam na apartamentach bliżej centrum, to szczególnie polecamy Zakopiańskie Tarasy, gdzie od dolnej stacji Gubałówki obiekt dzieli odległość niespełna 700 metrów, oraz tyle samo do Polany Szymoszkowej. Będzie to więc idealne miejsce noclegowe dla osób, chcących odrobinę odpocząć i pochodzić po szlakach, jak i również na zimowe szaleństwa na stoku.

Apartamenty w górach mają swoją zaletę – ich właściciele zawsze dbają o to, aby z okien rozpościerały się najpiękniejsze widoki na panoramę Tatr, dlatego też wybierają najlepsze lokalizacje dla swoich apartamentów.

 
Rezydencja Catherina
 
 
Smrekowe Domki
 
 
Rezydencja Regle
 
 
Butorowy Residence
 
 
Panorama Kościelisko
 
 
Apartamenty Cicha Woda
 
 
Domki Szarotka
 
 
Obiekt Jagiellońska 34
 
 
Obiekt Na Stromej
 
 
Szymoszkowa Residence
 
 
Apartamenty Sienkiewicza 12

 
Rezydencja Tatry