Mieszkania Zakopane

dodano: 2018-08-28

Wynajęcie mieszkania w Zakopanem to najlepszy plan na komfortowe zakwaterowanie. Większy metraż daje nam więcej możliwości podczas wakacji. Można wybrać się dużą grupą na wakacje i wówczas każdy ma swoją przestrzeń. Warto zwracać uwagę na wygodny wypoczynek. W pięknym, komfortowym wnętrzu od razu lepiej się przebywa. Jednak nie tylko wygląd mieszkania jest istotny, ale także lokalizacja. Niektóre apartamenty są położone niedaleko od centrum, jak na przykład obiekt Sienkiewicza 12. Od Krupówek dzieli go tylko 450 metrów. Blisko jest stamtąd do Parku Wodnego czy kolejki na Gubałówkę. Niedaleko obiektu jest także Równia Krupowa, czyli największy park zakopiański. Do Hali Szymoszkowej jest około 1,5 km. Z pewnością jest to dogodnie położony punkt na trasie każdego turysty, ponieważ od dworca PKP i autobusowego dzieli go 300 metrów.

 

Apartamenty Sienkiewicza 12
 

Trochę dalsza lokalizacja, ale równie urokliwa i doskonale położona, to Apartamenty pod Giewontem. Znajduje się pomiędzy słynnymi Krupówkami a zespołem skoczni Wielka Krokiew. Od samych Krupówek jest 800 metrów, zatem czeka nas około 10 minutowy spacer. Do wykończenia budynku użyto kamienia, metalu, szkła i drewna. Dzięki zastosowaniu panoramicznych okien apartamenty są dobrze doświetlone. W wielu mieszkaniach znajdują się także kominki, co stanowi świetne urozmaicenie pobytu. Dodatkową atrakcją jest całoroczne, zewnętrzne SPA. W jego skład wchodzą dwie sauny fińskie oraz jacuzzi o wymiarach 4x3 m2. Wanna jacuzzi została wykonana ze stali nierdzewnej oraz podłączona do źródła geotermalnego o stałej temperaturze 36 stopni. Jacuzzi jest czynne cały rok i zasuwane automatycznie na pilota.

 

Apartamenty Pod Giewontem
 

Dobrym obiektem na zakwaterowanie podczas wakacji jest również Polana Szymoszkowa Ski Resort. Zlokalizowany naprzeciw najsłynniejszego stoku narciarskiego w Zakopanem oraz kąpieliska geotermalnego. Kąpielisko powstało w 2007 roku i wciąż cieszy się sporą popularnością turystów. Woda ma temperaturę 30 stopni Celcjusza. Została zakwalifikowana jako woda termalna oraz zmineralizowana. Przy kąpielisku znajdują się także dodatkowe atrakcje, takie jak zjeżdżalnie, boisko do siatkówki plażowej czy wypożyczalnia leżaków. Warto zatem odwiedzić tak ożywcze miejsce, zwłaszcza w piękne, słoneczne dni! W pobliżu budynku Polana Szymoszkowa znajduje się także Gubałówka czy Butorowy Wierch. Od obiektu dzieli je około 1 kilometra. Doskonała lokalizacja mieszkań sprawia, że wszędzie jest blisko.

 

Apartamenty Polana Szymoszkowa SKI Resort
 

Kolejną możliwością w Zakopanem jest mieszkanie w obiekcie Zakopiańskie tarasy. Do serca Zakopanego, Krupówek, jest zaledwie 700 metrów. Obiekt umiejscowiony jest w historycznej części miasta, co daje niezapomniane wizualne wrażenia. Zwłaszcza bliskość centrum jest tutaj ogromnym atutem. Wokół mnóstwo restauracji z wybornym jedzeniem, muzeów, a także Park Wodny. Z okien obiektu rozpościera się piękny widok na szczyty Tatr. Wszyscy zauroczeni górami i szukający stoków, ucieszą się z faktu, że najbliższy stok znajduje się 700 metrów od Zakopiańskich Tarasów. Podobna odległość dzieli budynki od Polany Szymoszkowej. Dalsza odległość, choć idealna na dłuższy spacer, dzieli apartamenty od kolei na Kasprowy Wierch. Jest to 5 kilometrów. W obiekcie znajduje się także plac zabaw dla dzieci oraz sauna czy jacuzzi, które będą idealnym odpoczynkiem po trudach całego dnia.

 

Apartamenty Polana Szymoszkowa SKI Resort
 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony i przetestowania naszych lokalizacji!