Zakopane noclegi Krupówki

dodano: 2018-03-28

Wiele topowych miast Europy posiada ulicę – symbol, wokół której skupia się życie miasta oraz skumulowane są najbardziej ekskluzywne adresy na jego mapie. I tak Paryż ma Pola Elizejskie, Barcelona – La Ramblę, a Kraków Floriańską. Nie inaczej jest w przypadku stolicy polskich gór, którą jest rzecz jasna Zakopane. Takie miano zobowiązuje. Na Krupówkach natkniemy się głównie na najmodniejsze i najlepsze karczmy i knajpki, sklepy, stragany z lokalnymi produktami czy galerię handlową. Z obiektów charakterystycznych natrafimy na Kościół Świętej Rodziny i Muzeum Tatrzańskie im. Chałubińskiego. Pomyśleć, że pod koniec XIX w. w tym miejscu znajdowała się polana, której zawdzięczają swoją nazwę. Dzisiaj Krupówki są swoistą marką, flagowym, obok Giewontu, produktem nie tylko Zakopanego, ale i całego Podhala. Są ikoną. Nie dziwi więc fakt, że niemal każdemu odwiedzającemu to miasto turyście zależy, aby miejsce jego pobytu znajdowało się jak najbliżej tegoż deptaka.

 

Apartamenty Sienkiewicza 12 - Krupówki
 
 
Apartamenty Pod Giewontem blisko Krupówek
 
 
Apartamenty Zakopiańskie Tarasy niedaleko Krupówek

Wybór obiektów noclegowych jest naprawdę szeroki, tak pod względem standardu jak i cen. Mamy do dyspozycji zarówno budżetowe hostele i kwatery prywatne jak i luksusowe hotele oraz piękne i stylowe apartamenty. Te ostatnie zyskują sobie coraz większą rzeszę zwolenników z prostego powodu. Oferują to czego nie mogą zapewnić obiekty innych typów, łącząc najbardziej pożądane cechy. Podstawową zaletą jest niezależność oraz odczucie „bycia we własnym domu”. Jest to związane niewątpliwie z zaaranżowaniem i wyposażeniem apartamentów, które jest bardzo zbliżone do tego co posiadamy we własnych mieszkaniach. Do tego dodajmy przestrzeń, która jest większa niż w standardowym pokoju hotelowym i w rezultacie po otrzymaniu kluczy wchodzimy do apartamentu niczym do własnego domu. Drugą rzeczą jest standard. Przeglądając oferty noclegów co rusz można natrafić na lokale „spod igły”, gustownie urządzone i pachnące nowością. Pobyt w tego typu apartamentach to sama przyjemność tym bardziej, że coraz częściej mamy do dyspozycji to, co do niedawna oferowały jedynie wysokiej klasy hotele czyli szeroko pojęte strefy spa z jacuzzi, sauną, a nawet basenem. Kolejna zaletą jest możliwość przyjazdu większą ilością osób, jako że w ofercie są apartamenty, które mogą pomieścić nawet do 8-10 osób czyli podobnie jak np. domki, których lokalizacja nie zawsze jest tak atrakcyjna. Wiąże się z tym największy plus obiektów tego typu, którym jest cena. Jak to bywa przy większej ilości osób, czy to rodzinie czy paczce znajomych, rozkłada się ona na każdą z osób dając finalnie dobrą cenę za dobrą jakość.

Ciekawe rozwiązanie stanowią obiekty położone w lokalizacji zapewniającej szybki dostęp do centrum, a równocześnie ciszę i spokój od zgiełku. Takimi są między innymi kompleksy Sienkiewicza 12, Zakopiańskie Tarasy czy Apartamenty pod Giewontem. Są to eleganckie obiekty o wysokim standardzie, z których każdy ma swój własny charakter i styl. Mieszczą gustownie urządzone, stylowe apartamenty, obok których nie można przejść obojętnie. Dla spragnionych relaksu nie zabraknie atrakcji, jako że zarówno Zakopiańskie Tarasy jak i Apartamenty pod Giewontem posiadają strefy, gdzie można wypocząć korzystając z zewnętrznego jacuzzi, sauny czy też groty solnej. Z kolei z Sienkiewicza 12 jest rzut beretem do zakopiańskiego aquaparku.

Czegóż chcieć więcej? Polecamy!

Apartamenty Sienkiewicza 12

Apartamenty Zakopiańskie Tarasy

Apartamenty Pod Giewontem