Noclegi Zakopane Krupówki

dodano: 2017-05-03


Krupówki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych deptaków w całej Polsce. Jest to reprezentacyjna ulica Zakopanego, przez którą rocznie przechodzą miliony Polaków oraz turystów z zagranicy. Jest to gwarna i tętniąca życiem ulica w Zakopanem, zawsze pełna odwiedzających i mnóstwa, ciekawych atrakcji. Krupówki to przedłużenie ulicy Zamoyskiego, zaczynające się od skrzyżowania z ulicą Nowotarską. Krupówki rozciągają się na długość ponad kilometra. Wzdłuż całej długości deptaka zlokalizowanych jest wiele sklepów z pamiątkami, sklepów spożywczych, restauracji oraz placówek urzędowych. Krupówki to miejsce tętniące życiem, miejsce wspólnych spotkań, rozmów i długich spacerów. Co roku do Zakopanego przyjeżdżają miliony Polaków. Mimo tego, że ulica przebiega przez ścisłe centrum miasta, to obowiązuje tutaj zakaz ruchu, co zdecydowanie podnosi atrakcyjność deptaka.

Na Krupówkach znajdą Państwa wiele wytwornych i gustownie urządzonych lokali, klimatycznych knajp góralskich oraz sklepów, a także dorożek i starych wozów, gdzie możemy kupić od górali prawdziwe oscypki. Krupówki to wspaniałe miejsce, idealne dla strudzonych wędrowców, którzy nie do końca przekonani są co do górskich wycieczek. Wieczorem, po pysznej kolacji w jednej w restauracji mogą Państwo udać się do kilku miejsc, gdzie odbywają się tzw. potańcówki, do których codziennie przychodzą tłumy turystów, by dobrze się bawić razem z przyjaciółmi i rodziną.

Krupówki to miejsce pełne atrakcji, na każdym kroku. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jedną z atrakcji może być wyjście do kina 7D, które zapewnia niezapomniane wrażenia, nie tylko dzieciom, ale przede wszystkim dorosłym. Niedaleko znajduje się również dom do góry nogami, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów.

W pobliżu Krupówek znajduje się szeroki wachlarz noclegów. Jeśli szukają Państwo wyjątkowego miejsca na nocleg w Zakopanem to zdecydowanie polecamy noclegi przy Krupówkach. Noclegi Krupówki to idealne miejsce dla osób, które zamiast hotelowego klimatu, wolą ciche, przytulne i wygodne pokoje lub prywatne apartamenty. Ścisłe centrum miasta, a jednocześnie bliskie sąsiedztwo wyjścia na szlaki, a także innych ważnych punktów na mapie Zakopanego, to właśnie to czego najczęściej poszukują turyści.

W swojej ofercie posiadamy luksusowe apartamenty, które idealnie się sprawdzą na nocleg w Zakopanem przy Krupówkach. Szczególnie polecamy obiekt Sienkiewicza 12, z uwagi na idealną lokalizację, około 500m od Krupówek, oraz tuż obok pięknego parku przy Równi Krupowej. Mimo tego, iż jest to ścisłe centrum miasta, to dajemy gwarancję na pełen odpoczynek w ciszy i spokoju, z uwagi na znikomy ruch samochodowy jaki występuje w tej okolicy.

Obiekt, który również polecamy na noclegi przy Krupówkach to Jagiellońska 34 – jedna z naszych najlepszych lokalizacji jeśli mówimy o noclegach w Zakopanem na Krupówkach.
Od deptaka dzieli obiekt odległość wyłącznie 450 metrów, co oznacza, że wszystkie atrakcje zimowej stolicy Polski są na wyciągnięcie ręki, co jest niewątpliwą atrakcją tego miejsca. Aby znaleźć się w jedynym aquaparku w Zakopanem - wystarczy przejść przez ulicę.