Zakopane wakacje z dziećmi

dodano: 2018-03-05

W prawdzie zima nie dobiegła jeszcze końca, ale warto pomyśleć już o urlopie w cieplejszym okresie roku. Aby w pełni cieszyć się z bogatą ofertą noclegową w Zakopanem powinniśmy już teraz zarezerwować swoje wymarzone miejsce na okres wakacji. Pomimo tego, że miasteczko zwane jest zimową stolicą Polski, to w sezonie letnim nie zabraknie tutaj odwiedzających go turystów. Piękne widoki, malownicze szlaki turystyczne oraz liczne atrakcje przygotowane z myślą o Was gwarantują udany wypoczynek pełen wrażeń. Miejsca noclegowe systematycznie topnieją, dlatego nie warto zwlekać.

 

Apartamenty wakacyjne dla rodzin z dziećmi

Rodzinne wakacje planujemy przede wszystkim z myślą najmłodszych członkach rodziny. Dbamy o to, aby nasze pociechy były w pełni zadowolone z wypoczynku oraz nie mogły narzekać na nudę. Wybierając za cel wakacyjny Zakopane możemy być pewni tego, że nuda nam nie grozi. Podczas urlopu zdecydowanie warto wybrać się na przyjemne, o niskim stopniu trudności trasy spacerowe, dzięki którym zrelaksujemy się w towarzystwie przepięknych krajobrazów oraz zapierających widoków na szyty gór. Aktywny wypoczynek to świetna alternatywa spędzania wolnego czasu, przyjemne oraz malownicze trasy rowerowe zachęcają również do wycieczek rowerowych z całą rodziną. Przy szlakach udostępniane są liczne wypożyczalnie sprzętu, które są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają własnych rowerów.

 

Apartamenty wakacyjne dla rodzin z dziećmi

Po aktywnym dniu na szlakach warto zrelaksować się i zaznać odrobinę świetnej zabawy w kąpielisku geotermalnym przy Polanie Szymoszkowej Szymoszkowa - kapielisko. To idealne miejsce na relaks zarówno dla dzieci ja i dorosłych. Kąpielisko, które swoje początki miało w 2007 roku posiada w swojej ofercie zjeżdżalnie dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej, wypożyczalnię leżaków oraz karczmę, w której możemy degustować się pysznymi regionalnymi potrawami. Wspominając o szaleństwach wodnych warto również odwiedzić cieszący się dużym zainteresowaniem Aqua Park Zakopane - Aquapark - Zakopane. Znajdziemy tutaj różnorodne zjeżdżalnie, które pozwolą na pozbycie się nagromadzonej energii maluchów oraz kręgielnię, która zagwarantuje wyśmienitą zabawę całej rodzinie. W parku wodnym znajdziemy również taras widokowy oraz jacuzzi.

Po szaleństwach wodnych przyjdzie również czas na zabawy w terenie. W Zakopanem nie zabraknie licznych parków linowych, wycieczek na quadach oraz zjazdów na pontonach. Wspomniane atrakcje znajdziemy między innymi w Letniazabawa. Tor pontonowy, kule wodne, euro bungee, kulkoland oraz wiele innych z całą pewnością zabiorą dzieci w niezapomnianą przygodę pełną wyśmienitej zabawy. Aktywne dzieciaki poradzą sobie również w wyjątkowy parku linowym Naboo, gdzie przy okazji wygibasów na trasach można również skosztować przy okazji wyśmienitego pstrąga z grilla. – Naboo.

 

Apartamenty wakacyjne dla rodzin z dziećmi

To jedynie kilka z propozycji, jakie czekają na Was w sezonie letnim. Zakopane to urokliwe miasteczko, które chętnie wita odwiedzających go turystów. Nie zabraknie tutaj ciekawych miejsc oraz atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Bogata oferta noclegowa pozwoli na dobranie idealnego pokoju, bądź apartamentu dla całej rodziny. Wakacje z dziećmi z całą pewnością będą udane i pełne wrażeń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noclegową na stronie www.goralpoleca.pl