Wczasy w górach apartamenty

dodano: 2018-02-26

Co prawda ferie zimowe dobiegły końca, a dzieci powróciły do szkół. Nie oznacza to jednak, że zakończył się sezon zimowy. Sprzyjająca pogoda umożliwia nieustanne szaleństwo na sprzętach zimowych. Opady śniegu oraz mrozy stworzyły idealne warunki narciarskie. Teraz wyjątkowym trasom nie oprze się żaden sympatyk zimowego szaleństwa. To idealny moment na wczasy w górach dla tych, którzy szukają odrobiny ciszy oraz spokoju. Tłumy turystów, których można spotkać na Podhalu w miesiącach styczeń, luty powoli maleją, co zachęca do odwiedzin osoby ceniące sobie relaksujący wypoczynek w mniej intensywnych okresach.

 

Obiekt Apartamenty pod Giewontem

Ze względu na trwającą w pełni zimę nic nie staje na przeszkodzie do wyśmienitej zabawy na stokach narciarskich oraz szlakach turystycznych. To jednak nie wszystko, co w swojej ofercie posiada Podhale. Czekają tu na nas również kuligi malowniczymi terenami, gdzie towarzyszą nam zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Tatr, wyprawy na skuterach, które lekko podnoszą poziom adrenaliny, a także świetna alternatywa zimowej zabawy dla dzieci: zjazdy na pontonach, psie zaprzęgi, lodowisko. Wrażeń z całą pewnością nie zabraknie. Ze względu na troszeczkę luźniejsze warunki turystyczne w marcu, możemy pozwolić sobie na większe przebieranie oraz wybierania miejsca noclegowego. Największe obłożenie początkiem roku mamy już za sobą, a co za tym idzie nie tylko zwiększa się liczba miejsc, ale również maleją ceny za wynajem. To idealny moment, aby wybrać swój wymarzony apartament na nocleg. Bogata oferta pozwoli na idealne dopasowanie do potrzeb apartamentu na wczasy w górach, zachowując przy tym dobrą i w pełni satysfakcjonującą cenę. Serdecznie zachęcamy w tym celu do odwiedzin strony internetowej: www.goralpoleca.pl/

 

Podhalańskie pejzaże

Zima, zimą. Nie da się jednak pominąć tematu nadchodzącego sezonu letniego. Z biegiem lat Podhale może pochwalić się coraz większą liczbą turystów. Co za tym idzie zwiększa się zainteresowanie obiektami noclegowymi. Pomimo, że systematycznie pojawiają się nowe miejsca oferujące nocleg turystom to warto o rezerwacji pomyśleć już wcześniej. Od sezonu zimowego możemy zauważyć zainteresowanie oraz spływające rezerwację na okres wakacyjny. Ciepłe dni niosą za sobą równie atrakcyjne przeżycia, co sezon zimowy. Lipiec i sierpień to okres, który sprzyja pieszym wędrówkom po pięknych szlakach turystycznych oraz wycieczkom rowerowym w towarzystwie całej rodziny. Jest w czym przebierać i wybierać. Znajdziemy tu proste, przyjemne trasy, jak i bardziej wyczynowe wycieczki dla zaawansowanych. Ciepłe promienie słoneczne sprzyjają również kąpielom wodnym. W tym czasie ogromnym zainteresowaniem mogą cieszyć się okoliczne termy oraz kąpieliska geotermalne. To świetna zabawa zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, na które czekają specjalnie wyznaczone strefy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą noclegową naszych apartamentów już dziś. Umożliwi to wybór idealnego miejsce noclegowego bez żadnych wyrzeczeń. Duży wybór mieszkań pozwoli na dobranie każdego szczegółu do indywidualnych potrzeb. Nie czekaj i rezerwuj już dziś!