Apartamenty Zakopiańskie

dodano: 2017-12-20

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Malownicze tereny Zakopanego oraz zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Tatr kuszą i zachęcają do odwiedzin. Bo kto mógłby oprzeć się tej wyjątkowej i magicznej miejscowości, gdzie rodzinne święta nabierają zupełnie innego znaczenia?

W tym czasie ogromnym zainteresowaniem cieszą się zakopiańskie apartamenty. Oryginalne, luksusowe wnętrze oraz pełne wyposażenie zapewnia pełen komfort wypoczynku. Klimatyczne kominki dodają wieczorom niepowtarzalnego charakteru. Ogromne zainteresowanie ze strony turystów sprawia, że pomimo ogromnej oferty noclegowej jaką pochwalić się może Zakopane rezerwacji na święta należy dokonać znacznie wcześniej. Dlatego zachęcamy do skorzystania z ostatnich dostępnych ofert na naszej stronie internetowej www.goralpoleca.pl

W naszej ofercie znajdują się piękne, w pełni wyposażone apartamenty z akcentem regionalnym. Stale powiększająca się ofertą noclegowa pozwala na znalezienie idealnego miejsca na świąteczny wypoczynek. Jednym z nowopowstałych obiektów z całą pewnością jest Polana Szymoszkowa Ski Resort, która zlokalizowana jest w niewielkiej odległości od centrum, zaledwie 50 m od słynnego wyciągu narciarskiego Polana Szymoszkowa. Polana Szymoszkowa Ski Resort to kompleks trzech luksusowych apartamentowców, z których podziwiać możemy zapierające dech w piersiach widoki na góry. Oddane zaledwie miesiąc temu apartamenty o najwyższym standardzie to połączenie nowoczesności z luksusem. Przytulne wnętrza oraz liczne elementy dekoracyjne nawiązujące do kultury regionalnej gwarantują w pełni satysfakcjonujący wypoczynek.

Prestiżowe apartamenty, stworzone z myślą o komfortowym wypoczynku gości to idealna propozycja na udane, klimatyczne święta.

Apartamenty Zakopiańskie to jednak nie tylko doskonała propozycja na święta. Tysiące turystów pragną tu również spędzić magiczną noc sylwestrową. Sylwester w górach to gwarancja wyjątkowych emocji w towarzystwie wyśmienitej, góralskiej muzyki oraz pysznych, regionalnych potraw. W tym klimatycznym miasteczku nie brakuje pakietów sylwestrowych, gdzie możemy powitać Nowy Rok spoglądając na szczyty Tatr. Jedyna taka noc w roku warta jest odpowiedniego miejsca oraz klimatu!

W tym roku na zakopiańskiej scenie muzycznej będziemy mieli okazję posłuchać utworów wybitnych gwiazd, jak: m.in. Modern Talking, Limahl, Maryla Rodowicz czy Zenek Martyniuk. Ale to nie wszystko, tej wyjątkowej nocy na zakopiańskiej scenie wystąpi blisko 30 artystów znanych i kochanych przez Polaków. Głównym organizatorem zakopiańskiego Sylwestra jest Telewizja Polska, a transmisję z koncertu będzie można śledzić w programie drugim.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą noclegową na nadchodzące święta oraz Sylwester. Spraw, aby te magiczne dni w roku były pełne niezapomnianych wspomnień.

Zobacz więcej na: www.goralpoleca.pl/polana-szymoszkowa

 

Apartamenty Polana Szymoszkowa SKI Resort