Apartamenty w górach do wynajęcia

dodano: 2017-11-10

W Zakopanem spadł pierwszy śnieg, gęsty, biały puch, pokrył niemalże każdy centymetr miasta. W najbliższym czasie synoptycy również przewidują niemałe opady śniegu, co oznacza, że zaraz nastąpi prawdziwa zima. Stoki prężnie przygotowują się do przyjęcia milionów turystów podczas sezonu zimowego. Jeśli planujesz już aktywne ferie na Podhalu to poniżej podpowiadamy na jakie stoki narciarskie warto zwrócić uwagę.

Kasprowy Wierch zdecydowanie jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie możemy poczuć się jak na nartach w Szwajcarii czy Austrii. Dostępne są tu dwie trudne czarne trasy, na wysokości 1959 m n. p. m, trasa Gąsienicowa o długości 1200 m i Goryczkowa o długości 1770 m z wyciągami narciarskimi.

Nosal, doskonałe miejsce dla osób dopiero co próbujących swoich sił na stoku, jak i dla najmłodszych, w przeciwieństwie do Kasprowego Wierchu. Łagodne stoki i szerokie trasy o długości od 150 do 250 m to idealne miejsce dla osób początkujących. Do dyspozycji jest 5 wyciągów orczykowych.

Kolejny stok Harenda – miejsce idealne no rodzinny odpoczynek. Dostępne są tutaj zarówno łatwe i krótkie trasy dla początkujących, jak i te znacznie trudniejsze, wraz z czarną trasą FIS, przeznaczone dla osób dorosłych i posiadających duże doświadczenie w jeździe na nartach.

Polana Szymoszkowa, to kolejne miejsce na udany odpoczynek w górach. Dwa wyciągi zapewniają prawdziwe, białe szaleństwo na nartach. Dla osób początkujących dostępna jest mała kolej, która dowozi na trasę o długości 360 m i różnicy wysokości ok. 60 m. Z kolei zaś duża kolej dociera na szczyt Gubałówki, skąd możliwy jest zjazd trasą o długości 1291 m.

W niedalekiej odległości od Zakopanego znajdziemy również inne ośrodki narciarskie jak: Suche, około 10km, Witów, około 14m oraz Małe Ciche 13km.

Po dniu pełnym wrażeń i wysiłku, nadszedł czas na regenerację sił. Gdzie odpocząć po wyczerpującym dniu, oraz gdzie naładować baterie na kolejny dzień? Miejsce przeznaczone na nocleg, musi być sprawdzone i bezpieczne, oraz takie aby mogło zapewnić komfort odpoczynku całej rodzinie.

Z uwagi na bogate zaplecze rekreacyjne na Podhalu, szczególnie zimą, powstała tutaj bardzo szeroka baza noclegowa, dlatego też tak ważne jest wybranie odpowiedniego miejsca na odpoczynek. W naszej ofercie, znajdą Państwo apartamenty w górach do wynajęcia, które pozwolą na prawdziwy relaks dla całej rodziny. Wszystkie nasze apartamenty wyposażone są we wszystkie sprzęty codziennego użytku. Apartamenty są różnej wielkości, dlatego też będą odpowiednie dla każdej ilości osób. Wszystkie obiekty położone są w najbardziej kluczowych miejscach na mapie zarówno Zakopanego, jak i Kościeliska. Dzięki wspaniałej lokalizacji, każdy znajdzie to czego szuka. Bliskość do Krupówek, na szlaki, na wyciągi narciarskie nie stanowi żadnego problemu. Cichy i pięknie wyposażony apartament, w dodatku z bogatym zapleczem strefy spa, pozwoli na regenerację sił po nawet najbardziej wyczerpującym dniu. Jeśli poszukujesz apartamentów w górach do wynajęcia dla całej rodziny to nie mogłeś trafić lepiej! Bogata oferta apartamentów pozwoli na wybór wymarzonego miejsca.

 Polana Szymoszkowa SKI Resort

 Stacja Narciarska Małe Ciche

 Stacja Narciarska Małe Ciche

 Narciarze na stoku