Mieszkanie do wynajęcia Zakopane

dodano: 2017-10-23

Idąc ulicami Zakopanego czujemy zapach grillowanych oscypków, słyszymy roześmianych ludzi, oglądamy kolorowe kramy. Niewątpliwie jest tu co robić. Począwszy od samego zwiedzania Krupówek, a skończywszy na wędrówkach wysokogórskich.

Stacjonując w Zakopanem warto jednak oddalić się nieco od miasta i zwiedzić okoliczne miejscowości. Proponuję wycieczkę na Słowację do nowo otwartej ścieżki w koronach drzew Bachledka. Znajduje się w sercu majestatycznych lasów Pienińskiego Parku Narodowego. Cała ścieżka ma długość ponad 600 m i prowadzi przez urozmaicony gatunkowo las, w którym czai się mnóstwo niespodzianek oraz informacji.

Cała trasa przystosowana jest również do osób niepełnosprawnych. Na końcu ścieżki znajduje się wieża widokowa o wysokości 32 metrów. Podczas wędrówki deptakiem możemy się zatrzymać w sześciu miejscach, gdzie zlokalizowane są punkty edukacyjne i rozrywkowe.

Wieża widokowa robi ogromne wrażenie. W środku panoramicznego tarasu wieży widokowej znajduje się sieć, po którym można się przechodzić. Widok na dół z wysokości 32 metrów jest tylko dla bardziej odważnych. Sieć ma wysoką pojemność, co sprawia, że spacerowanie po niej jest bezpieczne. Dodatkowo wokół wieży widokowej jest owinięta zjeżdżalnia o długości 67 metrów, która pozwala skrócić drogę w dół, a jednocześnie skosztować adrenaliny.

Po zwiedzeniu ścieżki polecam udać się do ośrodka Bachledka Ski&Fun, gdzie znajduje się jeszcze więcej atrakcji. Między innymi czeka na nas park rowerowy, który oferuje 5 tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. Znajduje się tu Bachledka Ski&Fun również discgolf, czyli pole golfowe z 9 dołkami. Dla wielbicieli adrenaliny polecam tor bobslejowy, który ma długość 1200 metrów i 15 zakrętów, co zapewnia dodatkowe wrażenia z jazdy. Dla dzieciaków zostały przygotowane place zabaw oraz trampoliny, a dla aktywnych rodzin gry leśne oraz ścieżki edukacyjne. Korzystając z tych ostatnich, cała rodzina nie tylko będzie się świetnie bawić, ale przede wszystkim nauczy się czegoś nowego o zwyczajach zwierząt zamieszkujących ten teren czy o bogatej florze.

Nie lada atrakcją jest gra przygodowa. Specjalnie przygotowana ścieżka z łamigłówkami, przeszkodami oraz zagadkami sprawi, że cała rodzina przeniesie się w świat leśnej fantazji!

Na sam koniec można wybrać się na jazdę widokową kolejką linową. Jazda kolejka linową z Doliny Bachledzkiej na grzbiet trwa 15 min, podczas których podziwiać można najpiękniejsze widoki Tatr Bielskich.

Po tak aktywnym dniu każdy marzy o wygodnym łóżku, ciepłym prysznicu i kolacji z rodziną. Dlatego wracając do Zakopanego warto poszukać nie kwatery prywatnej, a mieszkania do wynajęcia. Ceny są bardzo porównywalne, a komfort w wynajmowanym mieszkaniu zdecydowanie większy! Często w apartamentowcach znajdują się dodatkowe atrakcje dla wynajmujących mieszkania. Między innymi można skorzystać z udogodnień takich jak sauna sucha i parowa, jacuzzi, grota solna czy basen.

Wybierając mieszkanie do wynajęcia w Zakopanem mamy pewność komfortu i zadowolenia całej rodziny!

 Strefa SPA w obiekcie ApartHotel Giewont, w samym centrum Zakopanego!


 Basen w luksusowym obiekcie ApartHotel Giewont, przy Krupówkach!


 Apartament C112 w obiekcie ApartHotel Giewont, centrum!


 Apartament C112, obiekt ApartHotel Giwont, przy Krupówkach!