Wynajem apartamentów Zakopane

dodano: 2017-10-20

Zakopane to malownicza miejscowość oferująca turystom ogrom wrażeń o każdej porze roku. Nie da się ukryć, że największe zainteresowanie tym pięknym miasteczkiem przypada na sezon zimowy. Znajdziemy tu liczne wyciągi narciarskie oraz zimowe atrakcje, takie jak skuter śnieżne, czy przejażdżki kuligiem. Z całą pewnością odnajdzie się tu każdy sympatyk zimowego szaleństwa. Trasy biegowe, stoki oraz malownicze szlaki pozwolą na pełne wykorzystanie nagromadzonej energii. Biała kraina, którą zimą staje się Zakopane oferuje również jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń roku, którym jest Puchar Świata w Skokach Narciarskich. Każdego roku w okresie skoków miasteczko odwiedzają tysiące turystów. Ze względu na tak duże zainteresowanie warto więc zadbać o miejsce noclegowe z wyprzedzeniem. Zakopane oferuje wiele miejsc noclegowych w domkach góralskich, pokojach, czy apartamentach.

Miasto to jednak nie tylko ogrom atrakcji w sezonie zimowym. Latem również znajdziemy tu wiele ciekawych miejsc, gdzie możemy spędzić niezapomniane chwile. Do jednej z największych atrakcji możemy zaliczyć baseny termalne położone przy Polanie Szymoszkowej. Miasteczko doskonale jest przygotowane również na najmniejszych turystów. Świetną zabawę gwarantują małpie gaje, place zabaw dla dzieci oraz Aqua Park.

Jeśli aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu to nie możemy zapomnieć o Adventure Park Przygody. Atrakcja turystyczna położona na szczycie Gubałówki w Zakopanem to wyjątkowe miejsce, gdzie zarówno dzieci, jak i dorośli mogą wykazać się w wielu konkurencjach: linowych, sprawnościowych, sportowych, logicznych i strategicznych Na udany wypoczynek mogą tu liczyć zarówno grupy znajomych jak i całe rodziny. Doskonale rozwinięta infrastruktura gwarantuje pełną satysfakcję z urlopu.

Nie da się ukryć, że Zakopane kojarzy się przede wszystkich ze słynnym deptakiem Krupówki. Położona w samym centrum ulica skupia w sobie całe życie towarzyskie miasta. Przy ulicy Krupówki zlokalizowane są najbardziej popularne puby, bary, kluby, hotele czy karczmy góralskie. Również dzięki tak bogatemu wyborowi ulica stała się centrum rozrywki mieszkańców oraz turystów. Spacerując Krupówkami spotkać możemy ulicznych grajków, przebierańców, którzy bardzo chętnie robią sobie zdjęcia z turystami oraz wiele stoisk z regionalnymi wyrobami kulinarnymi. Każdy odwiedzający będzie miał okazję spróbować słynnego oscypka z żurawiną, czy grzańca w mroźne dni. Duża gama kolorowych, przyciągających oko stoisk z pamiątkami zachęca do zakupów. To właśnie tutaj znajdziemy ciekawe i najbardziej zachęcające propozycje gastronomiczne. Liczne karczmy oraz restauracje pozwolą na degustację pysznych, regionalnych potraw, którymi z całą pewnością Zakopane może się pochwalić.

Urlop w tym magicznym, góralskim miasteczku stanie się niezapomnianą przygodą oraz źródłem pięknych, licznych wspomnień. Niepowtarzalny klimat oraz liczne atrakcje czekają na turystów o każdej porze roku. Jesień w pełni, a sezon zimowy już tuż, tuż. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą i atrakcyjną ofertą noclegową. Klimatyczne, luksusowe apartamenty czekają właśnie na Ciebie! Zaplanuj swój urlop już teraz, aby w pełni cieszyć się pięknem Podhala!


 Kolorowe kramy na Krupówkach przyciągają wzrok turystów


 Liczne restauracje na Krupówkach oferują lokalne specjały

 

 Spędź ferie w wyjątkowych apartamentach w Zakopane w pobliżu stoku Polana Szymoszkowa


 Spędź ferie w wyjątkowych apartamentach w Zakopane w pobliżu stoku Polana Szymoszkowa