Pokoje Zakopane Centrum

dodano: 2017-06-26

Krupówki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych deptaków w całej Polsce. Jest to reprezentacyjna ulica Zakopanego, przez którą rocznie przechodzą miliony Polaków oraz turystów z zagranicy. Jest to gwarna i tętniąca życiem ulica w Zakopanem, zawsze pełna odwiedzających i mnóstwa, ciekawych atrakcji. Krupówki to przedłużenie ulicy Zamoyskiego, zaczynające się od skrzyżowania z ulicą Nowotarską. Krupówki rozciągają się na długość ponad kilometra. Wzdłuż całej długości deptaka zlokalizowanych jest wiele sklepów z pamiątkami, sklepów spożywczych, restauracji oraz placówek urzędowych. Krupówki to miejsce tętniące życiem, miejsce wspólnych spotkań, rozmów i długich spacerów. Co roku do Zakopanego przyjeżdżają miliony Polaków. Mimo tego, że ulica przebiega przez ścisłe centrum miasta, to obowiązuje tutaj zakaz ruchu, co zdecydowanie podnosi atrakcyjność deptaka. Krupówki to centrum Zakopanego i nie bez powodu to właśnie tutaj dostępna jest największa ilość noclegów. Dlatego też w swojej ofercie również posiadamy apartamenty i pokoje w centrum Zakopanego.

W naszej ofercie znajdziecie apartamenty oraz pokoje przystosowane dla 2 lub nawet 10 osób! Oferujemy nocleg w luksusowych pokojach w centrum Zakopanego,jak i pokoje w dalszej odległości z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym do Centrum Zakopanego.

Pokoje Zakopane Centrum to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują noclegu dla rodziny lub grona przyjaciół w bliskiej odległości od Krupówek, tak aby być w centrum wszystkich wydarzeń miasta. Najbliżej centrum, oferujemy apartamenty w obiekcie Jagiellońska 34, zaledwie 500 metrów od Krupówek, naprzeciwko jedynego Aquaparku w Zakopanem. Jest to jedna z naszych najlepszych lokalizacji! Dzięki takiemu położeniu, wszystkie atrakcje zimowej stolicy Polski są na wyciągnięcie ręki.

Kolejne, wyjątkowe miejsce, które polecamy, skąd rozpościera się jeden z najpiękniejszych w Polsce widoków na majestatyczne szczyty Tatr to Zakopiańskie Tarasy. Budynki położone są w historycznej części miasta, 5 minut spacerem do słynnego deptaku - Krupówki który oferuje szeroki wybór sklepów, restauracji i kawiarni. Jeśli pokoje w centrum Zakopanego, to tylko tutaj! Zajęcie znajdą tu dla siebie wszyscy, zarówno aktywne osoby uprawiające sporty zimowe i letnie, rodziny z dziećmi jak i goście poszukujący prawdziwego relaksu i wypoczynku.

Najnowszy obiekt, który znajduje się w naszej ofercie dopiero od niedawna – Aparthotel Giewont, to prawdziwa perła! Obiekt mieści się zaledwie 100 m od Krupówek i oferuje luksusowe apartamenty oraz pokoje w Zakopanem, w ścisłym centrum! Gwarantujemy, że lepszego miejsca na nocleg nie znajdziecie! Pokoje urządzone są w nowoczesnym stylu z regionalnymi akcentami. Z każdego apartamentu rozpościerają się wyjątkowe widoki na Tatry, Gubałówkę oraz Zakopane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziecie piękne, luksusowe i bardzo komfortowe apartamenty oraz pokoje w centrum Zakopanego

 Aparthotel Giewont

 Apartamenty Sienkiewicza 12