Apartamenty Zakopane Centrum

dodano: 2017-06-20

Zakopane to zimowa stolica Polski, które jest idealnym miejscem na wypoczynek o każdej porze roku. Zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Tatr, niepowtarzalny klimat oraz pyszne regionalne potrawy przyciągają niezliczoną liczbę turystów. Odpoczynek na świeżym powietrzu pozwoli na relaks oraz dotlenienie na wymarzonych wakacjach. Co roku, Zakopane odwiedzają miliony turystów w celach rekreacyjnych i turystycznych. Oprócz szlaków górskich, stoków narciarskich oraz Aquaparku, dostępne są tu również inne atrakcje, odpowiednie dla dzieci, jak i dorosłych. Nie da się jednak ukryć, że gwarancją udanego wypoczynku jest również wybór odpowiedniego miejsca noclegowego.

W swojej ofercie posiadamy apartamenty w centrum Zakopanego. Najnowszy obiekt - Apartamenty pod Giewontem, znajduje się około 800 m od Krupówek. Obiekt jest położony w prestiżowej dzielnicy Zakopanego pomiędzy Krupówkami, a kompleksem skoczni narciarskich Wielka Krokiew. Jest to budynek wykonany z najwyższej jakości materiałów, a wszystkie apartamenty zostały wykończone na wysokim poziomie. Dzięki położeniu apartamentów w centrum Zakopanego mamy dostęp do wszystkich największych atrakcji w okolicy.

Drugi, bardzo prestiżowy obiekt na naszej liście, który oferuje do wynajęcia apartamenty w centrum Zakopanego to Sienkiewicza 12. Budynek został wybudowany tuż przy Parku Równi Krupowej – największym parku w Zakopanem wolnym od zabudowy, w związku z czym możemy cieszyć się pięknymi widokami oraz odpoczynkiem w ciszy i spokoju, który zapewnia tutejszy park.

Opcja apartamenty Zakopane - Centrum to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie bliskość do wszelkich atrakcji w sercu Zakopanego, jak i bliskość do wyjścia na szlaki. Z centrum Zakopanego, wzdłuż ulicy Strążyskiej możemy się dostać między innymi szlakami do Polany Strążyskiej. Po całodziennym spacerze po Krupówkach możemy się udać na Gubałówkę, skąd rozciąga się przepiękny widok na panoramę Zakopanego. Ponadto, z centrum miasta możemy się dostać również do Doliny ku Dziurze, wędrując wzdłuż ulicy Strążyskiej, a następnie Drogą do Daniela, a także do Doliny Białego, do której możemy się dostać ulicą Małe Żywczańskie.

Po całodziennych zmaganiach na szlakach, polecamy odpoczynek w apartamentach w centrum Zakopanego który pozwoli na zregenerowanie sił na dalsze wyprawy w góry. Dzięki idealnej lokalizacji apartamentów w centrum Zakopanego, wieczorem po długim i wyczerpującym dniu możemy sobie pozwolić na spokojny spacer po Krupówkach, na których możemy się znaleźć w przeciągu kilku minut. Dlatego też, jeśli masz ochotę na zdobywanie szlaków górskich oraz wielką przygodę, ale stronisz od wielkich hoteli, w których jest nadmiar turystów to idealne wydają się Apartamenty w Zakopanem. Centrum to Krupówki, wokół których skupia się całe życie miasta. Zjesz tu przepyszne, regionalne potrawy oraz kupisz ciekawe pamiątki dla najbliższych. Więc jeśli planujesz swoje wymarzone wakacje, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą apartamentów w centrum Zakopanego

 Apartament Taternik

 Apartament Taternik

 Apartament Taternik