APARTAMENT STROMY

Twoje imię *
Twoje nazwisko *
Twój adres email *
Telefon kontaktowy (komórka) *
Dodatkowy telefon
Początek rezerwacji (dzień przyjazdu) *
Koniec rezerwacji (dzień wyjazdu) *
Liczba osób dorosłych, w tym nastolatki powyżej 18 lat *
Liczba dzieci do 18 lat
Liczba dzieci do 4 lat (śpiące z rodzicami lub własne łóżeczko)
Uwagi do rezerwacji ?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę działającą pod nazwą Primo nieruchomości z siedzibą ul. Mielecka 59 39-207 Brzeźnica właściciela marki goralpoleca.pl, w celach kontaktowych, aż do momentu wycofania zgody. Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest Firma działającą pod nazwą Primo nieruchomości z siedzibą ul. Mielecka 59 39-207 Brzeźnica. W sprawie przetwarzanych przez Primo nieruchomości danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami pisząc na adres: rodo@primonieruchomosci.pl.
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznalam się z Ogólnymi Warunkami Najmu Apartamentów (OWNA) oraz Ogólnymi Warunkami Rezerwacji (OWR), warunki te akceptuję i zobowiązuję się ich przestrzegać. *
Profesjonalną obsługę procesu rezerwacji zapewnia platforma WebRecepcja.pl