English
APARTAMENTY ZAKOPANE
Portal rezerwacyjny na Zakopane i Kościelisko!

Artykuły

 • Noclegi zakopane blisko centrum

  2017-11-15

  Wielkimi krokami zbliżają się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich 2018. I tym razem nie zabraknie gorących emocji w stolicy pod Tatrami. Zawody organizowane są na Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza w Zakopanem.

  Skocznia została oddana do użytku w 1925 roku. Podczas pierwszych zawodów 20 marca 1925 roku zwyciężył Stanisław Gąsienica- Sieczka, ustanawiając pierwszy rekord skoczni 36 metrów. Obecny zaś rekord należy do Kamila Stocha z 24 marca 2015 roku, kiedy to podczas Mistrzostw Polski, skoczył na odległość 141,5 metra.

 • Apartamenty w górach do wynajęcia

  2017-11-10

  W Zakopanem spadł pierwszy śnieg, gęsty, biały puch, pokrył niemalże każdy centymetr miasta. W najbliższym czasie synoptycy również przewidują niemałe opady śniegu, co oznacza, że zaraz nastąpi prawdziwa zima. Stoki prężnie przygotowują się do przyjęcia milionów turystów podczas sezonu zimowego. Jeśli planujesz już aktywne ferie na Podhalu to poniżej podpowiadamy na jakie stoki narciarskie warto zwrócić uwagę.

 • Komfortowe apartamenty Kościelisko

  2017-11-06

  Kościelisko – "serce Podhala", jedna z najbardziej malowniczych wsi na terenie Podhala, położona nieopodal Zakopanego, która co roku odwiedzana jest przez miliony turystów. Jest to jeden z najpiękniejszych górskich terenów na obszarze całej Polski, a sama wieś posiada miano najwyższej położonych terenów w całym kraju. To co przyciąga tutaj niezliczoną liczbę turystów to z pewnością, zachwycające widoki, zapierające dech w piersiach a także bliskość do dwóch największych Dolin – Chochołowskiej i Kościeliskiej. Widoki na góry, pozwalają na prawdziwy relaks na łonie natury. Nie ma nic przyjemniejszego niż odpoczynek pod górskim niebem, w otoczeniu dzikiej natury. To tutaj, z dala od zgiełku miasta, gwaru, huku i pośpiechu można obcować z prawdziwą, nieskazitelną, niczym niezakłóconą naturą. Z uwagi na doskonałe warunki klimatyczne oraz geograficzne, w Kościelisku powstała szeroka gama obiektów noclegów. Dlatego też w swojej ofercie posiadamy komfortowe apartamenty w Kościelisku.

 • Zakopane - Dolina Kościeliska

  2017-10-30

  Dolina Kościeliska to malowniczy teren położony w Tatrach Zachodnich o powierzchni 35 km2. Jest jedną z największych w polskich Tatrach doliną. Większa część (dolna oraz środkowa) zbudowana jest ze skał osadowych, górna jednak posiada inny budulec, którym są skały krystaliczne. Sama rzeźba terenu została ukształtowana w tak zwanej epoce „lodowcowej”. Te piękne tereny przyciągają ogromne ilości turystów.

  Połowę obszaru stanowią lasy, między innymi zanikające w obecnych czasach fragmenty lasów urwiskowych. Spacerując tymi urokliwymi szlakami z całą pewnością doświadczymy zapierających dech w piersiach widoków, bogatej flory i fauny oraz przyjemnego, czystego powietrza. Wzdłuż Doliny Kościeliskiej płynie potok, który dodatkowo umili chwile spędzone na szlaku. Obszar ten związany jest również z jaskiniami, których tu nie brakuje. Znajdzie tu coś dla siebie każdy sympatyk eksplorowania tego, co nieznane. Kilka z jaskiń udostępniane jest turystycznie: Jaskinia Mroźna, Jaskinia Raptawicka, Jaskinia Obłazkowa, czy Jaskinia Smocza Jama.

 • Zakopane kwatery prywatne

  2017-10-27

  Zakopane to nie tylko stolica polskich Tatr, to również kolebka góralskiej tradycji. Górale, to popularne określenie mieszkańców górskich terenów, wyróżniających się specyficznymi elementami kultury materialnej takiej jak budownictwo, gospodarka pasterska, przetwórstwo mleka, wełny oraz skóry, rzemiosło, strój oraz społecznej (prawo zwyczajowe, silne rodowe więzi, poczucie odrębności terytorialnej i grupowej), a także kultury duchowej (gwara, tańce, zwyczaje).

 • Noclegi Krupówki

  2017-10-25

  Wielkimi krokami zbliża się sezon zimowy. Do Zakopanego zjeżdżają z całej Polski narciarze i miłośnicy zimy, aby móc poszaleć na świetnie przygotowanych stokach narciarskich.

  Dla zaawansowanych narciarzy polecamy Kasprowy Wierch, to kultowy stok narciarski, który jako jedyny w całej Polsce przypomina stok alpejski. Na sam szczyt prowadzi kolejka linowa. Do dyspozycji mamy kilka tras. Wszystkie na początku są bardzo trudne, a w dalszej części trudne i średnio trudne. Z polany Goryczkowej do Kuźnic prowadzi łatwa nartostrada. Dla początkujących proponuję wyciągi na Nosalu. Cztery, krótkie orczyki i łagodne stoki są idealnym miejsce do nauki jazdy narciarskiej pod Tatrami. Na Szymoszkowej Polanie są dwie trasy o różnej trudności, szkoła narciarska oraz ogródek narciarski dla dzieci.

 • Mieszkanie do wynajęcia Zakopane

  2017-10-23

  Idąc ulicami Zakopanego czujemy zapach grillowanych oscypków, słyszymy roześmianych ludzi, oglądamy kolorowe kramy. Niewątpliwie jest tu co robić. Począwszy od samego zwiedzania Krupówek, a skończywszy na wędrówkach wysokogórskich.

  Stacjonując w Zakopanem warto jednak oddalić się nieco od miasta i zwiedzić okoliczne miejscowości. Proponuję wycieczkę na Słowację do nowo otwartej ścieżki w koronach drzew Bachledka. Znajduje się w sercu majestatycznych lasów Pienińskiego Parku Narodowego. Cała ścieżka ma długość ponad 600 m i prowadzi przez urozmaicony gatunkowo las, w którym czai się mnóstwo niespodzianek oraz informacji.

 • Wynajem apartamentów Zakopane

  2017-10-20

  Zakopane to malownicza miejscowość oferująca turystom ogrom wrażeń o każdej porze roku. Nie da się ukryć, że największe zainteresowanie tym pięknym miasteczkiem przypada na sezon zimowy. Znajdziemy tu liczne wyciągi narciarskie oraz zimowe atrakcje, takie jak skuter śnieżne, czy przejażdżki kuligiem. Z całą pewnością odnajdzie się tu każdy sympatyk zimowego szaleństwa. Trasy biegowe, stoki oraz malownicze szlaki pozwolą na pełne wykorzystanie nagromadzonej energii. Biała kraina, którą zimą staje się Zakopane oferuje również jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń roku, którym jest Puchar Świata w Skokach Narciarskich. Każdego roku w okresie skoków miasteczko odwiedzają tysiące turystów. Ze względu na tak duże zainteresowanie warto więc zadbać o miejsce noclegowe z wyprzedzeniem. Zakopane oferuje wiele miejsc noclegowych w domkach góralskich, pokojach, czy apartamentach.

 • Ekskluzywne apartamenty

  2017-10-16

  Zakopane słynie z pięknej zabudowy. Styl zakopiański, to styl architektoniczny wprowadzony przez Stanisława Witkiewicza w latach 90. XIX wieku. Witkiewicz dążył do stworzenie podstawy dla nowoczesnej polskiej architektury narodowej na podłożu sztuki Podhala. Styl zakopiański, zwany także witkiewiczowskim znajdziemy nie tylko w budownictwie, ale również w ubiorze, w wyrobach z porcelany, w meblach czy w instrumentach muzycznych.

 • Apartamenty Kościelisko

  2017-09-29

  Kościelisko to malownicza miejscowość podhalańska, która ciszy się ogromną popularnością wśród turystów. Bogate krajobrazowo tereny zachęcają licznymi szlakami turystycznymi oraz zapierającymi dech w piersiach widokami na panoramę Tatr. Wycieczki rowerowe, spacery wśród wyjątkowej flory oraz fauny gwarantują w pełni satysfakcjonujący wypoczynek. Licznie położone w okolicy stoki narciarskie zadowolą również wszystkich sympatyków zimowego szaleństwa. Gmina Kościelisko to również jeden z najwyżej położonych obszarów Polski. Większość jej terenu stanowi Tatrzański Park Narodowy. Zarówno sezon zimowy, jak i letni niesie za sobą ciekawą i pełną wrażeń ofertę noclegową. Podczas rodzinnych wyjazdów w góry z całą pewnością warto spróbować tutejszej kuchni.
 • Domki w Zakopanem

  2017-09-27

  W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko luksusowe apartamenty, ale także przestronne, komfortowe domki w Zakopanem, które sprawdzą się idealnie na miły odpoczynek w górach z grupą najbliższych przyjaciół lub członków rodziny. Zakopane to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc przez turystów na terenie całej Polski. Miejsce to przyciąga o każdej porze roku, nie tylko zimą, na wyciągi oraz stoki narciarskie, ale również latem, jesienią i wiosną. Każda pora roku jest idealna na miły odpoczynek w otoczeniu górskich krajobrazów, na łonie dzikiej przyrody. Góry to idealne miejsce o każdej porze roku. Zimą zdobywamy stoki narciarskie, latem i wiosną podziwiamy piękne zielony doliny, a jesienią, mieniące się tysiącami różnymi barw szczyty górskie. Co takiego robić w górach?
 • Noclegi w Zakopanem

  2017-08-30

  Noclegi w Zakopanem to od dawna najczęściej wybierana forma odpoczynku zarówno przez grupę znajomych, jak i całe rodziny. Zakopane to prawdziwa zimowa stolica Polski, z uwagi na ogromną liczbę dostępnych wyciągów narciarskich, ale swoją popularność zyskuje również latem. Praktycznie przez cały okrągły rok Zakopane tętni życiem od świtu do zmierzchu. Dlaczego Zakopane cieszy się aż tak dużą popularnością wśród turystów? Co takiego możemy tutaj zobaczyć ciekawego i jakie są sposoby spędzania wolnego czasu?
 • Zakopane kwatery

  2017-08-27

  W ostatnich latach bardzo się rozwinął rynek nieruchomości w Zakopanem. A to wszystko z uwagi na stale wzrastającą liczbę turystów odwiedzających to miasto. Są to nie tylko turyści z kraju, ale w dużej mierze również z zagranicy, dla których ogromne znaczenie ma zakwaterowanie, dlatego też występują w Zakopanem kwatery, które udostępniają swojej pokoje lub apartamenty turystom. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych rozwiązań, jeśli poszukują Państwo w Zakopanem kwater na nocleg. Posiadamy kilkanaście obiektów noclegowych, w których do Państwa dyspozycji jest ponad 150 apartamentów o różnych standardzie oraz wielkości. Obiekty ty znajdują się w różnych rejonach Zakopanego.
 • Zakopane noclegi centrum

  2017-08-25

  Zakopane to malownicza miejscowość zwana również zimową stolicą Polski. Każdego roku systematycznie odwiedzają ją miliony turystów. Dzieje się tak nie tylko ze względu na wyjątkowo piękne widoki na góry oraz liczne wyciągi narciarskie. Dużą rolę odgrywa tu również sam klimat jakim może pochwalić się Zakopane. Wyjątkowa architektura, wszechobecny folklor oraz sympatyczni i życzliwi mieszkańcy dodaj magii miejscu.

  Liczne atrakcje pozwalają na wypoczynek pełen wrażeń zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych członków rodziny. Znajdziemy tu baseny termalne, wspomniane wcześniej wyciągi narciarskie, wiele zabytków nawiązujących do klasycznej architektury góralskiej, park wodny, parki linowe, sale zabaw dla dzieci i wiele innych. Nie da się zapomnieć o słynnym deptaku Krupówki, który znany jest na cała Polskę. Barwne stragany z pamiątkami, regionalne oscypki i słynny Miś, z którym możemy zrobić sobie zdjęcie to z pewnością charakterystyczny element ulicy. Nie zabraknie tu restauracji serwujących pyszne, regionalne potrawy oraz klubów, gdzie wieczorami zarówno przejezdni jak i miejscowi bawią się wspólnie w rytm muzyki.

  Dla osób ceniących sobie wypoczynek na świeżym powietrzu z pewnością przypadnie do gustu położony w samym centrum Zakopanego Park Krajobrazowy Równi Krupowej.  To idealne miejsce na spokojny i relaksujący wypoczynek na łonie natury. W wielu miejscach znaleźć tu można ławeczki dla spacerowiczów podziwiających niezapomniane widoki na Tatry, między innymi Giewont, a także znajdującą się po przeciwnej stronie Gubałówkę. Na terenie parku organizowane są różne imprezy plenerowe, takie jak festyny, pikniki czy koncerty. Od czasu do czasu pojawia się wesołe miasteczko lub cyrk. Stale wzrastające zainteresowanie Zakopanem, zwłaszcza w okresie zimowym przyczyniło się do powstania dużej liczby miejsc noclegowych. Znajdziemy tutaj pokoje gościnne, pensjonaty, apartamenty oraz luksusowe domki. Bogata oferta noclegowa ułatwia wybranie idealnego miejsca na wypoczynek.

  Obiekty zlokalizowane w różnych częściach miejscowości umożliwiają łatwy dostęp do atrakcji, które nas akurat interesują. Zakopane to idealna baza wypadowa w góry. Szlaki turystyczne dla każdego pozwalają na w pełni satysfakcjonujący aktywny wypoczynek. Po ciężkim i pełnym wrażeń dniu zależy nam na komfortowym wypoczynku przy kominku. W naszej ofercie znajdziecie w pełni wyposażone, komfortowe oraz luksusowe apartamenty, gdzie czujemy się jak w domu. Szeroki wybór pozwala na dobranie tego idealnego, urządzonego w naszym stylu. Dlatego też serdecznie zapraszamy to skorzystania z naszej oferty noclegowej, gdzie znaleźć można wiele niepowtarzalnych, klimatycznych apartamentów w atrakcyjnych cenach. Wysoki standard oraz bogate wyposażenie mieszkań z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

  Idealnie dobrany nocleg pozwoli na niezapomniany urlop w tym magicznym, góralskim miasteczku. Niepowtarzalny klimat oraz liczne atrakcje czekają na turystów o każdej porze roku. Nie czekaj, zarezerwuj już dziś, aby w pełni cieszyć się urlopem w gronie znajomych oraz rodziny!

   

   

   

 • Kościelisko Noclegi

  2017-07-28

  Kościelisko to malownicza wieś podhalańska położona w Rowie Kościeliskim oraz na południowych stokach Podgórza Gubałowskiego. Składające się aż z 21 osiedli „serce Podhala” to z pewnością miejscowość o charakterze wypoczynkowym. Sporą jej część zajmują Tatry Zachodnie, tutaj znajdują się dwie największe doliny Tatrzańskie: Chochołowska i Kościeliska. Początki gminy Kościelisko sięgają roku 1867 roku. Tworzyła ona wtedy niewielką osadę, która znacznie zmieniła swoje granice administracyjne. Rzeźba terenu, jaką widzimy dzisiaj ukształtowała się nie tylko w sposób naturalny, ale również poprzez intensywny udział górników oraz poszukiwaczy złota.
 • Zakopane Tanie Noclegi

  2017-07-25

  Zakopane to idealne miejsce na spędzenie kilku wspaniałych dni w gronie rodziny, najbliższych czy przyjaciół z dala od codzienności. Tutaj możemy zatracić się w najpiękniejszych widokach polskich Tatr! Jest to jedno z takich miejsc w Polsce, gdzie możecie podziwiać piękno naszych gór, zażywać w okolicy zdrowotnych, termalnych kąpieli czy też wypoczywać na łonie przyrody. Oferujemy w Zakopanem Tanie Noclegi, dzięki czemu Wasz odpoczynek będzie jeszcze bardziej przyjemny! Posiadamy apartamenty w różnych częściach Zakopanego, o różnym standardzie wykończenia, wielkości oraz cenie. Wszystko po to, by sprostać wymaganiom wszystkich Klientów. Oferujemy apartamenty w centrum Zakopanego, tuż przy Krupówkach oraz w spokojniejszej części miasta.
 • Domki do wynajęcia Zakopane

  2017-07-24

  Zakopane to miejsce, które wszystkim turystom kojarzy się z najpiękniejszymi widokami w całej Polsce. Mowa tutaj nie tylko o wyłącznie zapierających dech w piersiach widokach na Tatry, ale również widokami na tutejszy folklor oraz kulturę. Przemierzamy czasem kilkaset kilometrów drogi tylko po to, by napawać oczy urokliwymi, kolorowymi Krupówkami, gdzie znajdziemy piękne korale, tradycyjne góralskie chusty a także nietuzinkowe pamiątki. Jesteśmy w stanie przebyć kilka godzin drogi, by poczuć ponownie smak prawdziwej kwaśnicy lub też zasmakować grillowanego oscypka. To wszystko sprawia, że jesteśmy bardzo częstymi gośćmi Zakopanego i to również w większym gronie.
 • Zakopane pensjonaty

  2017-07-16

  Zakopane - stolica polskich Tatr urzeka swoim charakterem, tradycjami i architekturą. Już w XIX wieku miastowi przyjeżdżali do Zakopanego by odpocząć w otoczeniu przyrody. Wtedy to Stanisław Witkiewicz -artysta i teoretyk sztuki, architekt samouk, zafascynował się góralskim budownictwem i rzemiosłem. Zaczął wykorzystywać te elementy, projektując domy dla przyjeżdżających. Dzięki Witkacemu powstał nowy styl w architekturze - styl zakopiański.

 • Zakopane noclegi tanie

  2017-07-11

  Miasto zakopane od zawsze było nie tylko stolicą polskich Tatr, ale również stolicą artystów. Literaci, malarze czy muzycy przyjeżdżali tu, aby zaczerpnąć spokoju i natchnienia. Jednym z większych i pierwszych artystów był Stanisław Witkiewicz, który jest uznawany za prekursora stylu zakopiańskiego. Spod jego ręki wyrosły zakopiańskie wille, takie jak „Koliba”, „Pod Jedlami”, „Atma”, „Ornak”, „Czerwony Dwór” czy „Harenda”. Z miastem związany był tez jego syn Ignacy Witkiewicz- Witkacy. Malarz, dramaturg, pisarz i filozof to jedna z barwniejszych postaci mocno wpisana w historię Zakopanego. Był założycielem Teatru Formistycznego, a następnie Firmy Portretowej St. I. Witkiewicz. Co ciekawe, niektóre portrety namalowane przez Witkacego nadal znajdują się w Zakopanem, bowiem obecnie przechowywane są w zbiorach Muzeum Tatrzańskiego.
 • Pokoje Zakopane Centrum

  2017-06-26

  Krupówki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych deptaków w całej Polsce. Jest to reprezentacyjna ulica Zakopanego, przez którą rocznie przechodzą miliony Polaków oraz turystów z zagranicy. Jest to gwarna i tętniąca życiem ulica w Zakopanem, zawsze pełna odwiedzających i mnóstwa, ciekawych atrakcji. Krupówki to przedłużenie ulicy Zamoyskiego, zaczynające się od skrzyżowania z ulicą Nowotarską. Krupówki rozciągają się na długość ponad kilometra. Wzdłuż całej długości deptaka zlokalizowanych jest wiele sklepów z pamiątkami, sklepów spożywczych, restauracji oraz placówek urzędowych. Krupówki to miejsce tętniące życiem, miejsce wspólnych spotkań, rozmów i długich spacerów. Co roku do Zakopanego przyjeżdżają miliony Polaków. Mimo tego, że ulica przebiega przez ścisłe centrum miasta, to obowiązuje tutaj zakaz ruchu, co zdecydowanie podnosi atrakcyjność deptaka. Krupówki to centrum Zakopanego i nie bez powodu to właśnie tutaj dostępna jest największa ilość noclegów. Dlatego też w swojej ofercie również posiadamy apartamenty i pokoje w centrum Zakopanego.

 • Domki Zakopane

  2017-06-24

  Wybierając się na urlop w góry trzeba dokładnie zaplanować wyjazd. Począwszy od samej podróży, szczytach, które chcemy zdobyć, a kończąc na miejscu, gdzie moglibyśmy odpocząć po całodziennych wędrówkach górskich. Będąc w Zakopanem warto udać się na piękną, choć wymagającą wędrówkę na Giewont (1894 m). Najbardziej reprezentacyjny szczyt polskich Tatr, który urzeka swoją surowością, górując nad Zakopanem. Nie jest stosunkowo wysoki, aczkolwiek łatwy do zdobycia również nie jest.   Będąc w Zakopanem warto udać się na piękną, choć wymagającą wędrówkę na Giewont (1894 m). Najbardziej reprezentacyjny szczyt polskich Tatr, który urzeka swoją surowością, górując nad Zakopanem. Nie jest stosunkowo wysoki, aczkolwiek łatwy do zdobycia również nie jest. Możemy wybrać w zasadzie trzy szlaki. Pierwsza możliwość to wycieczka czerwonym szlakiem z Doliny Strążyskiej przez Przełęcz w Grzybowcu i Wyżnią Przełęcz Kondracką, gdzie szlak czerwony dochodzi do niebieskiego. Jest on najcięższy i czasochłonny. Zamykany często w zimie ze względu na duże zagrożenie lawinowe.
 • Zakopane noclegi blisko Krupówek

  2017-06-23

  Każdy kto wybiera się do Zakopanego na pewno słyszał o Gubałówce. Widoki jakie rozciągają się z jej szczytu są naprawdę niesamowite. Przy dobrej pogodzie i widoczności bez najmniejszego problemu dostrzeżemy Pieniny, Beskidy i oczywiście Tatry. Na szczyt ( 1126 m n.p.m.) możemy wybrać się pieszo, bądź skorzystać z kolejki linowej.  
 • Apartamenty Zakopane Centrum

  2017-06-20

  Zakopane to zimowa stolica Polski, które jest idealnym miejscem na wypoczynek o każdej porze roku. Zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Tatr, niepowtarzalny klimat oraz pyszne regionalne potrawy przyciągają niezliczoną liczbę turystów. Odpoczynek na świeżym powietrzu pozwoli na relaks oraz dotlenienie na wymarzonych wakacjach. Co roku, Zakopane odwiedzają miliony turystów w celach rekreacyjnych i turystycznych. Oprócz szlaków górskich, stoków narciarskich oraz Aquaparku, dostępne są tu również inne atrakcje, odpowiednie dla dzieci, jak i dorosłych. Nie da się jednak ukryć, że gwarancją udanego wypoczynku jest również wybór odpowiedniego miejsca noclegowego.

 • Willa Zakopane

  2017-06-14

  Zakopane to miejsce idealne zarówno rodziny jak i dla paczki przyjaciół, którzy tak samo jak Wy kochają wycieczki po Tatrach. Jak wiadomo, najważniejszą kwestią podczas wypoczynku jest bezpieczny nocleg – miejsce gdzie będziecie mogli naładować baterie na dalsze podboje! Jeśli poszukujecie noclegu w górach, dla dużej rodziny lub grupy przyjaciół, to zdecydowanie polecamy naszą ofertę willi w Zakopanem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie zarazem przestrzeń, jak i luksus wypoczynku. W swojej ofercie posiadamy bardzo komfortowe i w pełni wyposażone wille, na najwyższym poziomie. Wille położone są w pięknych lokalizacjach w Zakopanem, skąd rozpościerają się widoki na panoramę Tatr.
 • Krupówki Noclegi

  2017-05-15

  Zakopane to jedno z nielicznych miejsc w Polsce, które tętni życiem przez cały rok. Jedną z największych atrakcji Zakopanego są Krupówki, gdzie co roku przyjeżdżają miliony turystów. Jest to główna, reprezentacyjna ulica miasta, która znana jest nie tylko Polakom, ale również turystom z zagranicy. Przy Krupówkach zlokalizowane są najbardziej popularne puby, bary, kluby, hotele czy karczmy góralskie...
 • Noclegi Zakopane tanio

  2017-05-14

  Zakopane to zimowa stolica Polski odwiedzana każdego roku przez tysiące turystów. Liczne atrakcje oraz możliwości jakie proponuje nam miasto przyciągają całe rodziny oraz grupy znajomych. Planując swój urlop dużą uwagę zwracamy na wybór noclegu. W Zakopanem znajdziemy tysiące propozycji noclegowych, zarówno pokoje gościnne, jak i apartamenty. Komfortowy wypoczynek po całodniowym zwiedzaniu, wyprawach w góry oraz szaleństwie na stokach w pełni uzupełnia nasz wyjazd...
 • Tanie noclegi Zakopane centrum

  2017-05-09

  Zakopane to urokliwe miasto, które dzięki swojej zachwycającej i niepowtarzalnej panoramie na Tatry, licznymi stokami narciarskimi i wieloma atrakcjami przyciąga rocznie tysiące turystów. Jednak nie tylko zimowe szaleństwo skłania wielu do odwiedzin tego pięknego miasteczka. Z pewnością jedną z atrakcji, która nadaje miejscu wyjątkowego charakteru są Krupówki. Położona w samym centrum ulica skupia w sobie całe życie towarzyskie miasta.
 • Apartamenty w górach

  2017-05-05

  Góry to od lat najczęściej wybierany przez turystów kierunek na spędzenie swojego udanego odpoczynku oraz wakacji. To co roku przyciąga tutaj miliony turystów, to czyste powietrze, bliskość dzikiej natury, piękne widoki, a także wspaniała atmosfera. Ludzie nigdzie nie są tak życzliwi, jak właśnie w górach. Wyjazd w góry sprawdzi się idealnie na krótki wypad z przyjaciółmi, jak i na dłuższe rodzinne wakacje.
 • Noclegi Zakopane Krupówki

  2017-05-03

  Krupówki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych deptaków w całej Polsce. Jest to reprezentacyjna ulica Zakopanego, przez którą rocznie przechodzą miliony Polaków oraz turystów z zagranicy. Jest to gwarna i tętniąca życiem ulica w Zakopanem, zawsze pełna odwiedzających i mnóstwa, ciekawych atrakcji...
Chcesz otrzymywać informacje o promocjach?
Prawa autorskie © 2008 GoralPoleca.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.